Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59995.24
2.73%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3200.59
1.52%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.93
0.78%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.2
0.06%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

MADworld Temsilci Programını Duyurdu! İşte Detaylar!

Platform tarafından yapılan açıklamada, yeni temsilci programı duyuruldu.

Clock
Paylaş
MADworld Temsilci Programını Duyurdu! İşte Detaylar!

MADworld yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Platform tarafından yapılan açıklamada, yeni temsilci programı duyuruldu.

Kripto paralar ve NFT ekosistemine ilgisi olan kişiler için ilgi çekici olabilecek olan temsilcilik programı ile birlikte MADworld ekosistemine dahil olma şansı sunuluyor.

728×90 muhabbit - MADworld Temsilci Programını Duyurdu! İşte Detaylar!300x250 muhabbit - MADworld Temsilci Programını Duyurdu! İşte Detaylar!

MADminds isimli NFT koleksiyonunun başlatılmasının ardından büyük bir gelişim gösteren MADworld, yeni programı ile birlikte MADworld ekosisteminin daha da tanınır olmasını hedefliyor.

Temsilciliğin Rolü Nedir

Temsilcilik ile birlikte kişilerin MADworld’e büyük ilgi göstermesi bekleniyor. Diğer yandan topluluklar ya da sosyal medya üzerindeki yeni kullanıcılara rehberlik edilmesi bekleniyor.

Oluşturulan içeriklerin yerelleştirilmesi noktasında da temsilcilerden destek almayı planlayan MADworld ekibi, aynı zamanda yerel toplantıların ve buluşmaların organize edilmesini istiyor. Temsilcilerin her hafta online bir şekilde bir araya geleceğinin altını çizen MADworld, topluluk ve kullanıcı deneyiminin geliştirilmesini talep ediyor.

Temsilciliğin Faydaları Nedir

MADworld temsilcisi olan kişiler, yeni ürünleri ilk test edebilen kişiler arasında olacak. Diğer yandan gelecekteki MADworld etkinlikleri için davetiye sahibi olacak. Ek olarak kişiler, token airdrop imkanlarından da faydalanabilecek.

Süper Temsilci kategorisinde bulunan kişiler, aylık bazda 500 $ değerinde UMAD token kazanacak. Temsilciler ise aylık olarak 100 $ değerinde UMAD token elde edebilecek.

Program ile ilgili tüm detaylara ulaşmak için burada bulunan makaleyi inceleyebilirsiniz.

Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar