Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66930.25
-0.18%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3452.57
-1.19%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.87
2.25%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592
-1.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Mark Cuban ile John Stark Kripto Para Düzenlemeleri Konusunda Ters Düştü!

Milyarder yatırımcı Mark Cuban ve kripto para karşıtlığıyla bilinen John Stark, kripto para düzenlemeleri konusunda ayrıştı.

Clock
Paylaş
Mark Cuban ile John Stark Kripto Para Düzenlemeleri Konusunda Ters Düştü!

Milyarder yatırımcı Mark Cuban ve kripto para karşıtlığıyla bilinen John Stark, kripto para düzenlemeleri konusunda ayrıştı. 2 isim kripto para endüstrideki çöküşler hakkında çarpıcı ifadelerde bulundu. İkili açıklamalarında FTX’in çöküşü ve alacaklılardan kimin sorumlu tutulması konularına da ayrıca değindi.

728×90 muhabbit - Mark Cuban ile John Stark Kripto Para Düzenlemeleri Konusunda Ters Düştü!300x250 muhabbit - Mark Cuban ile John Stark Kripto Para Düzenlemeleri Konusunda Ters Düştü!

İkili Düzenlemeler Konusunda Ters Düştü!

cftc sec - Mark Cuban ile John Stark Kripto Para Düzenlemeleri Konusunda Ters Düştü!

Mark Cuban, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) sektöre düzenleyici konusunda netlik getirmesi durumunda, yaşanan çöküş ve iflaslarda kimsenin para kaybetmeyeceğini belirtti. Cuban, SEC‘in Japonya’da yaptığı düzenlemelere de atıfta bulunarak, Japonya’nın kripto düzenleme yaklaşımının benimsemesi halinde ABD’li müşterileri FTX’ten kurtarabileceğini düşünüyor. Mark Cuban FTX çöküşü hakkında şu ifadelerde bulundu:

“FTX çöktüğünde FTX Japonya’da kimse para kaybetmedi.”

Mark Cuban

Kripto paralara sert tutumuyla bilinen John Stark ise kripto para ve stablecoin’lerin, hiçbir problemi çözmediğini belirtti. Stark ayırca FTX, Celsius, Terra ve Voyager’ın çöküşleri için SEC’i suçlamanın, abartı olduğunu belirtti. Ayrıca yaşanan kripto para kayıplarında düzenleyicilerin, yatırımcıların milyarlarca dolarını kurtardığını belirtti.

hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar