Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67230
-0.23%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3459.4
-1.40%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.99
2.24%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $593
-1.05%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Marnotaur Cheesus İle Ortaklığını Duyurdu!

Marnotaur analitik verilere erişim sağlamak için Cheesus ile ortaklık sağladı.

Clock
Paylaş
Marnotaur Cheesus İle Ortaklığını Duyurdu!

Bir likidite protokolü olan Marnotaur, DeFi alanıyla ilgili kripto para projelerini daha iyi anlamak için çok zincirli bir DeFi ve NFT analitik platformu olan Cheesus ile ortaklık sağladı.

728×90 muhabbit - Marnotaur Cheesus İle Ortaklığını Duyurdu!300x250 muhabbit - Marnotaur Cheesus İle Ortaklığını Duyurdu!

Cheesus gibi analiz araçlarına sahip olan platformlar, yeni çıkan kripto para projelerinin güçlü ve zayıf yönlerini belirlemeye yardımcı olarak daha iyi keşfetmemizi sağlayabilir. Marnotaur’un, kullandığı analitik araçların listesini genişletmek istediği için Cheesus ile çalışmaya başladığını söyleyebiliriz.

Cheesus, kullanıcıların bilinçli yatırım kararları vermelerine yardımcı olacak çok sayıda araç sağlar. Bununla birlikte Cheesus, herhangi bir cüzdanın işlem geçmişini kontrol etmek, DEX’lerde en çok işlem gören “token”ları keşfetmek ve en karlı NFT sahiplerini takip etmek gibi birçok özellikle kullancılarına iyi ve faydalı bilgiler sağlar.

Marnotaur platformunun kurucusu Anton Dziatkovskii, konu ile alakalı şunları söyledi:

Marnotaur, Cheesus ile ortak olmaktan heyecan duyuyor. Böylesine güçlü bir analiz aracı, Marnotaur’un pazar performansı hakkında değerli bilgiler sunarak kullanıcıların daha bilinçli karar vermesini ve verimlilik sağlayacak.

Marnotaur’un Twitter adresi için buraya tıklayabilirsiniz.

Marnotaur’un internet sitesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar