Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59466.16
2.86%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3172.2
1.64%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.91
0.04%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $533.5
0.02%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Marvel’ın Yaratıcısı Olan Stan Lee’nin Portreleri NFT Olarak Satılacak!

Marvel çizgi roman yazarı ve yayıncısı olan Stan Lee’nin portreleri, Mogul platformunda NFT olarak açık artırma ile satılacak!

Clock
Paylaş
Marvel’ın Yaratıcısı Olan Stan Lee’nin Portreleri NFT Olarak Satılacak!

Efsanevi Marvel çizgi roman yazarı ve yayıncısı Stan Lee, 2018 yılında kendi portre resmini çizdirmek için popüler kültür ressamı Rob Prior ile bir araya geldi. İkili bir araya gelip, ünlü çizgi roman kapaklarını yeniden oluşturdu.

Kısaca bahsedecek olursak Stan Lee, Marvel evrenindeki birçok süper kahramanın yaratıcısıdır. Lee; Spider-Man, X-Men, Iron Man, Thor, Hulk, Black Widow, Fantastik Dörtlü, Kara Panter, Daredevil, Doktor Strange, Scarlet Witch, ve Ant-Man gibi çok sayıda popüler kurgusal karakter yarattı. Stan Lee, 12 Kasım 2018’de hayata gözlerini yumdu.

728×90 muhabbit - Marvel'ın Yaratıcısı Olan Stan Lee'nin Portreleri NFT Olarak Satılacak!300x250 muhabbit - Marvel'ın Yaratıcısı Olan Stan Lee'nin Portreleri NFT Olarak Satılacak!

Ron Prior, Stan Lee hakkında şunları söyledi:

Kameraları severdi, bu onun işiydi. 20 tane kapağı bitirdiğimde, bu onun için yeterli değildi. Çünkü sürekli kapaklar buluyordu. Sonunda 95 adet esere ulaşan koleksiyon aynı zamanda Lee’nin öldüğü yaşa tekabül ettiği için farklı bir değer kazandı.

Yaptığı kapakları Stan Lee’nin sevenleriyle buluşturmak isteyen ​​Prior, 10 tablodan oluşan bir koleksiyonu NFT olarak açık artırmaya çıkardı. Eserleri satın alan kişiler sadece dijital çalışmayı değil, aynı zamanda Lee tarafından imzalanmış fiziksel kopyayı da alacak. Fiziksel kopyayı da almak NFT’lere bir özellik katmış oluyor. Bu koleksiyonun bir güzel detayının da bu olduğunu söyleyebiliriz. Esere hem fiziksel hem dijital ortamda sahip olabilirsiniz. Bir nevi NFT’nin tapu görevi bile görebileceğini söylemek yanlış olmaz.

The Legacy Collection: Portraits of Stan Lee 27 Ekim Çarşamba günü saat 17.00’de Mogul platformunda satışa çıktı. Tekliflerin 48 saat boyunca gelmesini bekleyecekler. En fazla teklifi veren eserin sahibi olacak. NFT’lerde süper kahramanların yüzü yerine Stan Lee’nin yüzü olması ve yaratıcısının Stan Lee olmasının en güzel detaylardan biri olduğu söylenebilir.

Screenshot 9 - Marvel'ın Yaratıcısı Olan Stan Lee'nin Portreleri NFT Olarak Satılacak!

Marve NFT satışının gerçekleştiği platform için buraya tıklayın.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar