Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61444.01
3.01%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3282.6
3.27%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.66
2.54%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $548.3
2.64%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Max Keizer’den Arjantin’e Ethereum Stratejisi Uyarısı: Bitcoin’e Odaklanın!

Clock
Paylaş
Max Keizer’den Arjantin’e Ethereum Stratejisi Uyarısı: Bitcoin’e Odaklanın!

Bitcoin savunucusu Max Keizer, Arjantin’in kripto para stratejisinde Ethereum’u dahil etme politikasına karşı çıkarak yalnızca Bitcoin’e odaklanmanın ülke için daha faydalı olacağını belirtti.

Keizer’den Ethereum Eleştirisi

Keizer, Ethereum’un Arjantin’in finansal stratejisine entegrasyonunun ilerlemeyi engelleyebileceğini söyledi. Ona göre, Bitcoin’in sağladığı istikrarlı ve güvenilir çerçeve, Ethereum’dan çok daha üstün. Keizer, Bitcoin’in uzun süredir kripto topluluğunun tercih ettiği dijital para birimi olduğunu vurguladı.

728×90 muhabbit - Max Keizer'den Arjantin'e Ethereum Stratejisi Uyarısı: Bitcoin'e Odaklanın!300x250 muhabbit - Max Keizer'den Arjantin'e Ethereum Stratejisi Uyarısı: Bitcoin'e Odaklanın!

Keizer, X üzerinden yaptığı açıklamada, “Ethereum ve benzeri dolandırıcılık paraları Arjantin’in ilerlemesini yavaşlatır,” dedi. Arjantin Başkanı Javier Milei’nin sonunda bu durumu fark edeceğini ifade etti.

Arjantin, Bitcoin işlemlerinden alınan vergileri kaldırarak kripto dostu bir ortam yaratmaya çalışıyor. Bu politika değişikliği, büyük kripto para oyuncularının ilgisini çekti ve Arjantin’i dijital varlık inovasyonu için önemli bir merkez haline getirdi.

Keizer’in endişelerine rağmen Arjantin kripto para alanında yenilikçi adımlar atmaya devam ediyor. Bu süreçte büyük kripto projelerinin ilgisini çekiyor.

Cardano’nun Arjantin İlgisi

Cardano’nun kurucu ortağı Charles Hoskinson, Arjantin’in teknoloji potansiyeline dair olumlu görüşlerini paylaştı. Cardano’nun Arjantin’deki operasyonlarını genişletme planları, ülkenin yetenekli geliştiricilerinden yararlanmasını ve blockchain teknolojisine önemli katkılar sunmasını sağlayacak. Coingape

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar