Muhabbit

Melania Trump’ın Attığı Tweet Solana Labs’ı Strese Soktu!

Melania Trump yeni NFT platformunu duyurdu.

melania trump

Bitcoin yıldönümü

Eski First Lady Melania Trump, yeni NFT platformunu duyurdu ve platformun Solana blockchainini ve ödeme sağlayıcısı MoonPay’in hizmetlerini kullanacağını açıkladı.

Her iki platform da aslında Trump ile ortaklık yapmadıklarını ve eski First Lady ile herhangi bir şekilde ilişki kurmadıklarını hızlı bir şekilde belirtti.

Bir Solana çalışanı e-posta ile sunulan açıklamada, şunlardan bahsetti:

Herhangi bir kafa karışıklığına sebep olmamak için, Solana’nın kullanıcı kitlesinin organik olduğunu ve bu projenin herhangi bir şekilde Solana tarafından geliştirilmediğini bildirmek isterim.

Solana NFT konusunda popülerliği çok yüksek derecede olan Ethereum ağına bir alternatif olmaya devam ediyor. Yüksek işlem ücretleri, kullanıcıları farklı ağlara yöneltiyor.

MoonPay de Açıklama Yapmaktan Çekinmedi

Daha öncelerde de belirtilenlere göre MoonPay, ünlü isimlerin NFT alanına girmesine yardımcı oluyor. MoonPay’in bir temsilcisi, konu hakkında şu açıklamaları yaptı:

Melania Trump’ın NFT koleksiyonunu satın almak için MoonPay aracılık yapmıyor. Ayrıca MoonPay bu projede resmi olarak yer almıyor.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version