Muhabbit

MenaPay Yenilendi, O Artık Bir SuperApp!

Super Application’lar tek bir uygulamada birden fazla fonksiyonu bir arada sunan uygulamalar olarak tanımlanabilir.

menapay

Daha önce SuperApp’leri duydunuz mu? SuperApp’ler tek bir uygulamada birden fazla fonksiyonu bir arada sunan uygulamalar olarak tanımlanabilir. Bu sayede kullanıcılar farklı işlemler için birçok uygulama indirmek yerine bütün işlerini tek bir uygulama üzerinden halledebilmekteler.

SuperApp’ler işlevsellikleri ve kullanım kolaylıkları ile diğer uygulamalardan öne çıkmaktalar. Kullanıcılar zamandan ve telefondaki kullanım alanında fazla yer kaplamaması amacıyla SuperApp’leri tercih etmeye başladılar ve kullanıcı sayısı günden güne artmakta.

Forbes’in açıklamalarına göre günümüzdeki uygulamaların her biri gelecekte de var olmak istiyorsa SuperApp olma yolunda adımlarını bir an önce atmalı. Çünkü yeni nesil uygulamalarda kullanıcılar aynı anda hem market alışverişini yapıp, aynı zamanda uçak bileti alabilmekte. Bu sayede bu iki ayrı işlem için iki farkı uygulama kullanmasına gerek kalmıyor. Uzun süren geliştirmeler sonrasına MenaPay uygulaması da güncellendi ve artık bir SuperApp.

Hey Şey Bir Arada (all-in one)

Çeşitli hizmetleri bir araya toplayan MenaPay uygulaması, tek bir uygulama üzerinden finansal çözümlere ve sosyal araçlara ulaşabilmekte. MenaPay üzerinden kullanıcılar para transferi ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Aynı zamanda oyun kodları satın alabiliyor ve kripto para alım-satım işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Uygulama üzerinde “staking” hizmeti de sunulmakta. Sosyal medya uygulamalarına da hızla erişim sağlayabilen MenaPay, tek tık ile Twitch’e de erişim imkanını sizlere sunuyor.

MenaPay SuperApp hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sizleri şöyle alalım.

MenaPay düzenli olarak mobil uygulama dünyasında yaşanan gelişmeleri takip ettiğini söylüyor. Sadece bir mobil ödeme uygulaması olarak kalmak istemeyen MenaPay, yeni güncellemesi ile birlikte oyun pini satın alma, sosyal medya erişimi ve staking gibi özellikleri uygulamaya dahil ederek kullanıcılarına en son teknolojiyi kullanıcılarına ulaştırmaya çalıştığını özellikte belirtmekte.

2020 yılının ortasına kadar 3 faklı fonksiyon daha uygulamaya eklenmiş olacak.

MenaPay

Bu geliştirme ile birlikte MenaPay, blockchain dünyasındaki ilk SuperApp olarak öne çıkmakta. Dubai merkezli olarak kurulan MenaPay geleneksel ödeme yöntemleri yerine blockchain ağı üzerinde ödemeleri gerçekleştirerek hem şeffaf hem de güvenli ödeme çözümlerini kullanıcılarına ulaştırmayı amaçlamakta. Dijital dönüşümün önderlerinden olduklarını belirten MenaPay ekibi aynı zamanda USD ile eşdeğer olan “MenaCash”i uygulama uzerinde kullanıcılarına sunuyor. Bu sayede ödemeler blockchain ağı üzerinden gerçekleşebiliyor.

Daha fazla bilgi için MenaPay’e buradan ulaşabilirsiniz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version