Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $70170.39
-0.16%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3746.59
-1.52%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.25
-1.25%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $620.1
0.36%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Mercedes-Benz NFT Koleksiyonu Çıkaracak!

Mercedes, G-Serisine özel bir Mercedes-Benz NFT koleksiyonu oluşturmak için Art2People ile iş birliği yaptı.

Clock
Paylaş
Mercedes-Benz NFT Koleksiyonu Çıkaracak!

Lüks otomobil üreticisi Mercedes-Benz NFT dünyasına adımını attı. Beş farklı sanatçıyla anlaşan Mercedes, yakın zamanda NFT’lerini satışa çıkaracak.

MERCEDES TWITTER


Mercedes’in NFT projesi G-Serisine özel bir koleksiyon olacak. Sanatçılar, G-Serisi konsepti üzerine NFT’ler oluşturacak. Katılan sanatçılar, müzik, moda, grafik tasarım, pazarlama, lüks tasarım ve emlak gibi farklı alanlardan geliyor. Sanatçılar arasında Charlotte Taylor, Anthony Authie, Roger Kilimanjaro, Baugasm ve Antoni Tudisco yer alıyor. Mercedes, Pazar günü NFT’lerini Nifty Gateway ile yayımlamaya başlayacak.

Mercedes, NFT dünyasına adım atan ilk otomobil firması değil. Haziran 2021’de McLaren, efsanevi F1 otomobillerinin sanal versiyonlarını oluşturmak için NFT’leri kullandı. Temmuz 2021’de Coca-Cola, Uluslararası Özel Olimpiyatlar için para toplamak amacıyla bir NFT girişimi başlattı.

Mercedes Blok Zinciri Teknolojisini Daha Önce Kullanmıştı!

Mercedes-Benz’in blok zinciri teknolojisini, karbon emisyonlarını takip etmek için blok zinciri girişimi olan Circulor ile birlikte çalışmıştı.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar