Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67003.54
-0.16%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3457.21
-1.47%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.61
5.93%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592.5
-0.55%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Mercurial Finance (MER) Gelecek Planlarını Açıkladı!

Mercurial Finance (MER) gelecek planlarını açıkladı.

Clock
Paylaş
Mercurial Finance (MER) Gelecek Planlarını Açıkladı!

Mercurial Finance (MER) gelecek planlarını açıkladı.

Geçtiğimiz dönemde ilk satışı gerçekleştirilen ve Solana (SOL) ağı üzerinde çalışanbir platform olarak öne çıkan Mercurial Finance, stabil varlıklar için bir likidite platformu olarak öne çıkıyor.

728×90 muhabbit - Mercurial Finance (MER) Gelecek Planlarını Açıkladı!300x250 muhabbit - Mercurial Finance (MER) Gelecek Planlarını Açıkladı!

Mercurial Finance, stabil ve endeksli varlıklar için bir merkez olarak en iyi likidite opsiyonlarını kullanıcılarına sunmayı amaçlıyor.

Geçtiğimiz dönemde “beta” sürümünde olan Mercurial Finance, Haziran ayında Devnet1 ve Devnet2 versiyonlarını tamamlamıştı. Süreç içerisinde birçok yapıcı geri bildirim aldıklarını belirten Mercurial Finance geliştiricileri, optimizasyon ve geliştirmeler noktasında topluluğun büyük yardımı ve etkisi olduğunu vurguluyor.

Mainnet Beta sürecinde “Parrot” ekibi ile sıkı bir çalışma içersinde olduklarını belirten geliştiriciler, Parrot’un Alameda Research, Sino Capital ve Mgnr gibi yatırım kuruluşları tarafından desteklendiğini altını çiziyor.

Solana Ağında İlk Kez Yapıldı

Mainnet Beta içerisinde PAI, USDC ve USDT gibi varlıklar üzerinde çalışmalarını yürüten Mercurial Finance, Solana üzerindeki ilk üç varlıktan oluşan likidite havuzunu ortaya koymuş durumda.

USDT-USDC-PAI havuzu ile birlikte likidite havuzlarını ortaya koymaya başlayan ekip, bir havuz içinde üç varlık ile Solana ağı üzerinde bir ilki gerçekleştirmiş görünüyor.

Henüz havuz ödülleri sunmayan Mercurial Finance, teşvik olmamasına rağmen bu süreçte günlük 5 Milyon $’lık bir hacime ulaştığını bildirirken, Parrot tarafından ortaya konan PAI isimli stablecoin ve “stablecoin”in kitlesel adaptasyonu için çalışmalarına devam ediyor.

MER Token Ödülleri Başlatılacak

Mainnet aktivasyonunun ardından kilitli varlıklar için teşvik vermeye başlayacak olan Mercurial Finance, platform havuzlarında kilitli varlıkları olan yatırımcılar için MER token ödüllerini aktive edecek.

Token Ekonomisi Güncellenecek

MER Token için birçok yeni güncelleme yapılacağını belirten ekip, token ekonomisi noktasında adımlar atılacağını da açıklamış durumda. MER Token için en iyi strateji üzerinde çalışan Mercurial Finance ekibi, Mainnet ile birlikte topluluğun oluşturulan ürünleri daha fazla kullanmasını hedefliyor.

Bu noktada yapılacak tüm yeni geliştirmeleri Mercurial Finance Medium hesabı üzerinden takip etmeniz mümkün.

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar