Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68440
-0.93%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3896.81
3.73%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.76
-2.39%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $603.1
0.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Merge Öncesi Son Test Olan Goerli de Başarıyla Sonuçlandı! Ethereum’dan Tepki Geldi!

Ethereum’da uzun zamandır beklenen birleşme (Merge) için zaman yaklaşıyor.

Clock
Paylaş
Merge Öncesi Son Test Olan Goerli de Başarıyla Sonuçlandı! Ethereum’dan Tepki Geldi!

Ethereum’da uzun zamandır beklenen birleşme (Merge) için zaman yaklaşıyor. Bildiğiniz üzere Ethereum, GAS ücretlerini azaltmak ve işlem verimliliğini artırmak adına Proof of Work’ten (PoW) Proof of Stake’e (PoS) geçme kararı almıştı. 19 Eylül 2022’de yaşanacak bu geçiş için ise tüm hazırlıklar tamam.

728×90 muhabbit - Merge Öncesi Son Test Olan Goerli de Başarıyla Sonuçlandı! Ethereum'dan Tepki Geldi!300x250 muhabbit - Merge Öncesi Son Test Olan Goerli de Başarıyla Sonuçlandı! Ethereum'dan Tepki Geldi!

Ethereum’un Merge öncesi son ve en büyük testneti olan Goerli, 10 Ağustos 2022 gece geç saatlerde başarıyla hayata geçti. Başarıyla sonuçlanan bu testnet sonrası tüm gözler önümüzdeki ay gerçekleşecek olan Ethereum Merge’e çevrildi.

Ethereum Merge için Son Aşama Olan Goerli de Başarıyla Tamamlandı!

Ethereum Genel Muhabbit 800x400 1 1200x600 - Merge Öncesi Son Test Olan Goerli de Başarıyla Sonuçlandı! Ethereum'dan Tepki Geldi!

Bildiğiniz üzere Ethereum Merge için haziran ayının başında ilk test ağı Ropsten birleşmesi gerçekleşmişti. Ardından ise temmuz ayının başında ikinci test ağı olarak bilinen Sepolia’ya geçilmişti. Son olarak ise Ethereum Merge’ten bir önceki aşama olan Goerli de geride bırakılarak, Merge için meraklı bekleyiş başladı.

En büyük testnet olan Goerli’nin başarıyla sonuçlanması sonucu popüler kripto para birimi Ethereum’dan tepki geldi. Ethereum yüzde 12 seviyelerinde yükseliş göstererek, 1800 dolar seviyelerini kırmış oldu.

Daha fazla Ethereum haberleri için: Ethereum Haberleri

Daha fazla Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar