Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62386.31
0.99%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3442.61
0.41%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.3
-4.41%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $412.2
0.41%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Merkeziyetsiz Borsa WOOFİ, Avalanche C-Chain Ağını Desteklemeye Başladı!

WOOFi, artık Avalanche C-Chain tarafından destekleniyor.

Clock
Paylaş
Merkeziyetsiz Borsa WOOFİ, Avalanche C-Chain Ağını Desteklemeye Başladı!

WOOFi Swap, ilk olarak Ekim 2021’de Binance Smart Chain üzerinden piyasaya sürüldü. Kullanıcılarından işlem başına %0,025’lik bir komisyon alan WOOFi, artık Avalanche C-Chain tarafından da destekleniyor. Kullanıcılar, Avalanche cüzdanlarıyla WOOFi DEX’ine bağlanıp işlem yapabilir.

Binance BannerBinance Banner

WooFi

WOOFi Swap, diğer DEX’lerden farklı bir algoritma kullanır. Diğer DEX’ler Automated Market Maker (AMM) kullanırken WOOFi Swap, Synthetic Proactive Market Making (sPMM) adında yeni bir algoritma kullanır.

Yeni yazılan algoritma ile beraber WOOFi Swap, merkezi bir borsanın sahip olduğu emir defteri fiyatı ve derinliğini çok daha verimli bir şekilde zincir üzerinde likidite sağlayıcılarıyla beraber çalıştırmayı başarmıştır. WOOFi’nın asıl amacı piyasa yapıcılarına veya büyük oyuncular için likidite sağlamak olduğunu söyleyebiliriz.

WOO Network, Aralık 2021’de Avalanche ile ortaklık kurdu. 2022 yılında Avalanche’ın hızla büyüyen ekosistemini kendi DEX’ine getirdi.

2021 Ekim ayında piyasaya sürülmesinden bu yana WOOFi, entegre olduğu her blok zincirinde swap, earn ve stake gibi birçok yeni özellikler yayımladı. Merkeziyetsiz borsaların genel amacı kullanıcılardan minimum işlem ücreti almak olduğunu söyleyebiliriz. WOOFi Earn, tüm DeFi verim optimize ediciler arasında en düşük işlem ücretini almaya çalışır.

WOOFi Stake Yakın Zamanda Açılacak!

WOOFi Stake özelliğinin ise yaklaşık bir hafta içinde Avalanche üzerinde işlemlere açılacak. Yapılan lansmandan sonra, WOO stake eden bütün kullanıcılar için toplam aylık WOO ödüllerini 100.000 adete çıkaracağını duyurdu. Ödüller her bir blokta bir sahip olduğu havuzun TVL’si ile orantılı olarak dağıtılacaktır.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar