Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68401.4
-0.99%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3893.25
3.63%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.78
-2.31%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $603
0.18%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Messari Kurucusu Twitter Hesabının Askıya Alınması Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Kripto para bilgi ve veri hizmetleri firması olarak bilinen Messari Kurucusu Ryan Selkis Twitter hesabının askıya alınmasına ilişkin açıklamalarda bulundu

Clock
Paylaş
Messari Kurucusu Twitter Hesabının Askıya Alınması Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Kripto para bilgi ve veri hizmetleri firması olarak bilinen Messari Kurucusu Ryan Selkis Twitter hesabının askıya alınmasına ilişkin açıklamalarda bulundu. Messari’nin Kurucusu Ryan Selkis, konuyla ilişkili olan Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Twitter hesabının askıya alındığını fakat belli bir süre sonra eski durumuna geri getirildiğini ifade etti ve ekledi:

728×90 muhabbit - Messari Kurucusu Twitter Hesabının Askıya Alınması Hakkında Açıklamalarda Bulundu!300x250 muhabbit - Messari Kurucusu Twitter Hesabının Askıya Alınması Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

“Kullanıcıların kendi IP’lerine (içerik ve sosyal grafikler) sahip olduğu merkezi olmayan sosyal medyaya yatırım yapmamız gerektiğini düşünüyorum. On yılın en önemli teknoloji ihtiyaçlarından biri.”

Messari Kurucusu Ryan Selkis
https://twitter.com/twobitidiot/status/1612169137106681863

Twitter üzerinde 300 bin takipçisi bulunan Ryan Selkis, yaptığı paylaşımda Twitter ve Elon Musk’ın bu süreçleri başarıyla geçmesini istediğini de ayrıca belirtti. Merkezi olmayan platformlara yatırım çağrısında bulunan Ryan Selkis, sosyal medyanın önemine de vurgu yaptı.

İlginizi Çekebilir: Yatırımcılar için 2022 Yılındaki En İyi Kripto Para Analiz Araçları

Messari, Kripto Para Veri Toplama Platformu Dove Metrics’i Satın Almıştı!

Dovemetricks 1 1200x571 - Messari Kurucusu Twitter Hesabının Askıya Alınması Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Kripto para piyasalarında uzun süredir devam eden düşüşler sonrası piyasadaki ortaklık haberleri de bir hayli azalmış durumda. Kripto para bilgi ve veri hizmetleri firması Messari ise 2022 yılında Blackrose Capital’in kripto para istihbarat veri tabanı olan Dove Metrics’i satın aldığını kamuoyuna duyurmuştu.

Messari’nin pazar istihbaratından sorumlu başkan yardımcısı Eric Turner ise konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamada, söz konusu bu satın almanın, sektörde daha fazla şeffaflık oluşturucağını belirtip şu ifadelerde bulunmuştu:

“Dove Metrics’in satın alınması, kullanıcılarımızın endüstri trendlerini yakından takip etmelerine ve yatırımcıların desteklediği en iyi projeleri ve teknolojileri gerçek zamanlı olarak izlemelerine olanak tanıyan yeni veri kümeleri ve araçlar sunmamızı sağlayacak.” 

Eric Turner

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar