Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69715
-0.44%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3834.74
2.35%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.85
-2.92%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $615.1
-1.19%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

MetaDerby, Helios’un Günahı ile Kullanıcıların Karşısında!

MetaDerby, yeni oyun konsepti Helios’un Günahı ile kullanıcıların karşısına çıktı. GameFi oyunu konsepti bir blog gönderisiyle duyurdu.

Clock
Paylaş
MetaDerby, Helios’un Günahı ile Kullanıcıların Karşısında!

MetaDerby, yeni konsepti Helios’un Günahı ile kullanıcıların karşısına çıktı. 

Ünlü GameFi oyununda yeni bir eklenti olan Helios’un Günahı bir blog gönderisinde şu şekilde tanıtıldı:

“Titan’lar Titan şirketini kurduklarında, Tanrılara yönelik tüm saygılarını yitirmişlerdi. Tek bir dilekleri vardı: sonsuz güç ve kontrol arzusu. Bu arzu doğrultusunda kutsal tapınakları yıktılar, eşsiz tarihi eserleri çaldılar ve bir zamanlar dünyayı yıldızları ve hatta evreni yöneten kutsal varlıklardan kalanları kazarak gün yüzüne çıkarttılar. Yeni, inanılmaz boyuttaki teknolojilerini Tanrıların cesetlerinden güçlerini çalmak amacıyla kullandılar. Tanrıların gücünü silahlara aktararak yeni aletler icat ettiler. Bu aletler bir şekilde ölümlülerin eline geçti.” 

728×90 muhabbit - MetaDerby, Helios'un Günahı ile Kullanıcıların Karşısında!300x250 muhabbit - MetaDerby, Helios'un Günahı ile Kullanıcıların Karşısında!

Gönderiye göre, ele geçirilen ilk güç Helios’un gücüydü. 

“Her şeyi bilen ve gören kadim Helios’un gücü cesedinden elde edildi ve ölümlüler için yapılan mistik aletlere aktarıldı. Bir Tanrı’nın tacı ölümlülerin atları için yeniden şekillendirildi, altın bir at arabasına eyerlendi ve inanılmaz bir güçle donatıldı. Tanrıların altın at arabasını taşıyan kraliyet atları soylu birer küheylanın göğüs kafesine sahip olacak şekilde yeniden şekillendirildi.” 

Bu noktada karşımıza dönüştürülemeyecek ve kirlenemeyecek bir güç olarak Kutsal Asa çıkıyor. Kutsal Asa’nın alın yazısında günah ile kirlenmek yok. Öyle ki, Kutsal Asa’ya saygısızlık eden herkesi alevler alacak ve baştan ayağa yanacak.

“Bırak tüm öfkesini yarışın üzerine salsın, takiplerini adeta ateşten bir at arabasıymış gibi ezip geçsin. Şimdilik, bir araçtan daha fazlası değil.”

Titanlar ise asayı laboratuvarda incelediler, burun kıvırdılar ve arkalarını döndüler. 

“Bundan sonrası…Hyperion…”

metaderby - MetaDerby, Helios'un Günahı ile Kullanıcıların Karşısında!

MetaDerby Hakkında

MetaDerby, play-to-earn (oyna-kazan) mantığı ile çalışan, yani herkesin oyun oynayarak token kazanabileceği bir metaverse at yarışı oyunudur. Başka bir tanımla MetaDerby, metaverse’teki ilk başlangıç sermayesi olmadan kazandıran at yarışı temalı oyna-kazan oyunu. Bununla birlikte Avalanche’taki ilk at yarışı oyunu olmakta.

Oynaması ücretsiz olan MetaDerby, at yarışı oyun deneyimini yeniden tanımlıyor. Örneğin “yarat-kazan arazi sistemi”, “merkeziyetsiz finans (DeFi) staking” ve “NFT pazarı”nı içeren blok zinciri tabanlı entegrasyonu ile oyunu oyuncular için erişilebilir ve kârlı hale getiriyor.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Oyun içerisinde yer alan yarış atları, genotiplerine göre sınıflara ayrılıyor. Örneğin, Sınıf 1 en güçlü olanı iken Sınıf 5 en zayıf at olarak tanımlanıyor. Bu atlar, günlük yarışlarda veya haftalık olarak düzenlenen turnuvalarda kendi sınıfları içinde yarışacaklar.

Oyun içinde yer alan atlar aynı zamanda derecesine göre de ayrılmaktadır. Örneğin bir atın temel derecesini belirlemeye yardımcı olan dört ana özellik bulunuyor: Nesilleri, Süratları (hız), Hızlanmaları ve Saldırganlıkları.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar