Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $70027.79
-1.75%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3800.21
3.27%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41.11
3.21%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $622.9
4.15%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

MetaMask Banka Kartıyla Ödeme İçin Mercuryo İle Anlaşma Sağladı!

Bu ortaklıkla birlikte kullanıcılar banka kartları, Apple Pay ve Google Pay kullanarak doğrudan kripto para birimi satın alabilecek!

Clock
Paylaş
MetaMask Banka Kartıyla Ödeme İçin Mercuryo İle Anlaşma Sağladı!

MetaMask ve Mercuryo’dan önemli bir ortaklık haberi geldi. Tarayıcı tabanlı kripto para cüzdan uygulaması olarak bilinen MetaMask’ın ana sahibi Consensys, banka kartı ile kripto para alımının önünü açmak için Mercuryo ile anlaşma masasına oturdu.

Mercuryo ve MetaMask geliştiricisi ConsenSys arasındaki bu entegrasyon sonucunda, kullanıcılar banka kartları, Apple Pay ve Google Pay kullanarak doğrudan kripto para birimi satın alabilecek.

728×90 muhabbit - MetaMask Banka Kartıyla Ödeme İçin Mercuryo İle Anlaşma Sağladı!300x250 muhabbit - MetaMask Banka Kartıyla Ödeme İçin Mercuryo İle Anlaşma Sağladı!

Konuyla ilişkili olarak Mercuryo CEO’su Petr Kozyakov şu açıklamalarda bulundu:

“MetaMask gibi pazar lideriyle işbirliği yapmış olmamız, daha fazla insanın kripto para birimlerini deneyimlemesine yardımcı olacaktır. Bu durum heyecan verici bir fırsattır. Borsalardan birinde yeni bir hesap daha açmak yerine, kullanıcılar dijital varlıklarını tek bir platformda yönetebilirler.”

Mercuryo CEO’su Petr Kozyakov

MetaMask Ürün Müdürü Lorenzo Santos: “Mercuryo ile yapmış olduğumuz bu entegrasyon, işe alım ve dijital varlık edinme sürecini kolaylaştırmaya yardımcı olacak. “

MetaMask Muhabbit 800x400 1.jpg  900x600 - MetaMask Banka Kartıyla Ödeme İçin Mercuryo İle Anlaşma Sağladı!

MetaMask Ürün Müdürü Lorenzo Santos ise ortaklık hakkında şu ifadelerde bulundu:

“Mercuryo ile yapmış olduğumuz bu entegrasyon, işe alım ve dijital varlık edinme sürecini kolaylaştırmaya yardımcı olacak. Bu, kullanıcılarımızın NFT pazar yerleri, oyna ve kazan oyunları, merkezi olmayan özerk kuruluşlar (DAO’lar), merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları ve metaverse dünyaları dahil olmak üzere web3 ekosistemini sorunsuz bir şekilde keşfetmelerine olanak sağlıyor.”

MetaMask Ürün Müdürü Lorenzo Santos

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar