Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61284.36
7.66%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3320.05
2.31%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.75
-1.07%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $409.9
3.77%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

METAVERSE

Metaverse At Yarışı Oyunu MetaDerby, Kullanıcılara Ücretsiz Yarış Atı Verecek!

Kullanıcılara, ücretsiz, tam erişimli bir MetaDerby yarış atı NFT’si hediye edilecek.

Clock
Paylaş
Metaverse At Yarışı Oyunu MetaDerby, Kullanıcılara Ücretsiz Yarış Atı Verecek!

Play-to-earn (oyna-kazan) mantığı ile çalışan, yani herkesin oyun oynayarak token kazanabileceği bir metaverse at yarışı oyunu MetaDerby, oyunculara ücretsiz, tam erişimli bir MetaDerby yarış atı NFT’sini hediye edecek.

Binance BannerBinance Banner

Bilindiği üzere Avalanche’taki ilk at yarışı oyunu özelliğini taşıyan platform, kısa süre önce beta sürüm ile birlikte sektöre hızlı bir giriş yapmıştı. Şimdi ise yapılan açıklama ile kullanıcılar, ücretsiz sahip olacağı atlar ile oyun oynayabilecek.

Elde edilen bu yarış atı NFT’leri ile kullanıcılar çeşitli imkanlardan faydalanabilecek. Örneğin kullanıcılar bu atlar ile yarışabilecek, günlük ödüller kazanabilecek, seviye atlayıp diğer atlarla rekabet edebilecek, NFT Marketplace’te alım satım yapabilecek ve MetaDerby oyunundaki tüm mevcut özelliklerin keyfini çıkarabilecek.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

8 Haziran tarihinde dağıtılmaya başlayacak olan yarış atlarını almaya uygun olup olmadığınızı kontrol etmek ve MetaDerby yarış atı NFT’nizi talep etmek için yapmanız gerekenler ise şu şekilde belirtiliyor:

Ayrıca, ücretsiz olarak MetaDerby yarış atı NFT’nizi talep ettikten sonra, oyunu oynamak üzere gerekli olan giriş ücretlerini ödemek için 100 $HOOF hediye gönderilecek.

MetaDerby Hakkında

MetaDerby, play-to-earn (oyna-kazan) mantığı ile çalışan, yani herkesin oyun oynayarak token kazanabileceği bir metaverse at yarışı oyunudur. Başka bir tanımla MetaDerby, metaverse’teki ilk başlangıç sermayesi olmadan kazandıran at yarışı temalı oyna-kazan oyunu. Bununla birlikte Avalanche’taki ilk at yarışı oyunu olmakta.

Oynaması ücretsiz olan MetaDerby, at yarışı oyun deneyimini yeniden tanımlıyor. Örneğin “yarat-kazan arazi sistemi”, “merkeziyetsiz finans (DeFi) staking” ve “NFT pazarı”nı içeren blok zinciri tabanlı entegrasyonu ile oyunu oyuncular için erişilebilir ve kârlı hale getiriyor.

İlginizi çekebilir: DeFi Nedir?

Oyun içerisinde yer alan yarış atları, genotiplerine göre sınıflara ayrılıyor. Örneğin, Sınıf 1 en güçlü olanı iken Sınıf 5 en zayıf at olarak tanımlanıyor. Bu atlar, günlük yarışlarda veya haftalık olarak düzenlenen turnuvalarda kendi sınıfları içinde yarışacaklar.

Oyun içinde yer alan atlar aynı zamanda derecesine göre de ayrılmaktadır. Örneğin bir atın temel derecesini belirlemeye yardımcı olan dört ana özellik bulunuyor: Nesilleri, Süratları (hız), Hızlanmaları ve Saldırganlıkları.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar