Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66563.99
-5.91%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3205.65
-9.05%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.98
-18.41%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $576.1
-5.62%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Metin Uca Da Artık Bir CryptoWomen Turkey Destekçisi!

CryptoWomen Turkey, destekçilerine televizyon programcısı, ünlü sunucu Metin Uca’yı da kattı.

Clock
Paylaş
Metin Uca Da Artık Bir CryptoWomen Turkey Destekçisi!

Kripto para dünyasına kadınları da çekmeye, kadınların teknoloji okur yazarlığını geliştirmeyi ve kısacası kripto para dünyasındaki toplumsal cinsiyet eşitliğine katkı sağlamayı amaçlayan CryptoWomen Turkey, her gün yeni destekçilerle büyümeye devam ediyor.

Manifestosunda merkeziyetsizlik, şeffaflık ve erişilebilirlik üzerinden ilerleyeceğini belirten CryptoWomen Turkey üyeliği tamamen ücretsiz.

Kadınların üye, erkeklerin destekçi olabildiği platformun son destekçisi ise televizyon programcısı, ünlü sunucu Metin Uca oluyor. Geçtiğimiz günlerde ilk kripto para işlemini gerçekleştiren Uca, camiaya hızla adapte olarak toplumsal cinsiyet eşitliğine destek vermeyi seçti.

CryptoWomen Turkey’in sosyal medya platformu Twitter üzerindeki resmî hesabından yapılan paylaşım ile Metin Uca’nın destekçiliği açıklandı.

728×90 muhabbit - Metin Uca Da Artık Bir CryptoWomen Turkey Destekçisi!300x250 muhabbit - Metin Uca Da Artık Bir CryptoWomen Turkey Destekçisi!

CryptoWomen Turkey akademisyenlerin, avukatların ve birçok meslek grubundan kadının bir araya geldiği, kripto para dünyasına renk ve eşitlik getiren bir platform olmaya devam ediyor. Siz de kadın veyahut erkek, bu vizyonun arkasında durmak isterseniz; buradan üye veyahut destekçi olabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar