Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66628.71
-5.76%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3208.75
-8.92%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.03
-18.25%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $575.4
-5.90%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Metin Uca Kripto Paralar Hakkındaki Düşüncelerini Nartalks’ta Paylaştı!

Nartalks’un 18. bölümünün konuğu ünlü sunucu Metin Uca oldu.

Clock
Paylaş
Metin Uca Kripto Paralar Hakkındaki Düşüncelerini Nartalks’ta Paylaştı!

Türkiye merkezli kripto para borsası Narkasa’nın sponsorluğunda hazırlanan ve Mesut Yar’ın sunuculuğuyla gerçekleştirilen Nartalks’un 18. bölümünün konuğu ünlü sunucu Metin Uca oldu.

728×90 muhabbit - Metin Uca Kripto Paralar Hakkındaki Düşüncelerini Nartalks'ta Paylaştı!300x250 muhabbit - Metin Uca Kripto Paralar Hakkındaki Düşüncelerini Nartalks'ta Paylaştı!

Son dönemdeki gelişmeler nedeniyle dijitale olan ilgisini ve yönelimini daha fazla artırdığını dile getiren Uca, bu alanda çalışmalar yaptığını söyledi. Yaptığı programlarda gençleri hedeflediğini belirten ünlü sunucu dijital ortamlar sayesinde, TV programlarına kıyasla daha fazla verim elde ettiğini dile getirdi.

Kripto para hakkındaki düşüncelerini açıklayan Uca, gençlerin istedikleri bilgi ve dataya artık daha kolay ulaşabildiğini ve bu alanda daha sağlıklı bilgilere ulaşabileceklerini dile getirdi. Uca ayrıca, bugüne kadar çok köklü bir geçmişi olan borsada yaklaşık 2 milyon yatırımcının bulunduğunu ancak dijital para ekosisteminde bu sayının 5 milyon civarında olduğunu söyledi. Bu kitlenin içinde sistemden kâr elde etmek isteyenler olduğu gibi işin teknolojisine odaklanan bir kitlenin de bulunduğunu ve bu durumdan oldukça memnun olduğunu söyledi.

Riskler Göz Önüne Alınmalı

Ünlü sunucu, yatım yaptığı alandaki tüm riskleri değerlendiğini ve herhangi bir yatırım yapacağında oradaki olasılıkları değerlendirdiğini de dile getiriyor. Kripto para yatırımı olduğunu belirten Uca, bu işe tamamen kâr odaklı bakmadığını, sadece bir yatırım aracı olarak gördüğünü söylüyor.

İlk kripto para yatırımını, arkadaşı Avukat Sima Baktaş‘a danışarak yaptığını belirten Metin Uca, bu ilk yatırımını sosyal medya platformu Twitter aracılığı ile de takipçilerine duyurduğunu belirtiyor.

İlginizi çekebilir: Ünlü sunucu Metin UCA’nın yatırım yaptığı kripto paranın hangisi olduğunu öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Dijital olarak gerçekleştirdiği programlarının gelirlerini kripto para olarak talep ettiğini belirten Uca, tüm bunların yanında bu alanda belli kuralların da olduğunu söylüyor. Örneğin tüm parasını kripto paralara yatırmayacağını, sadece kaybetmeyi göze alabileceği miktarlarda kripto para yatırımı olduğunu söylüyor. Bunun yanında yatırım yaptığı dijital varlığın hangi amaca hizmet ettiğini incelediğini ve getireceği yeniliklere de odaklandığını dile getiriyor.

Kripto paraların bir düzenlemeye ihtiyacı olduğunu belirten Uca, aracı kurumların hukuki düzenlemelere tabi olmasının gerektiğini dile getiriyor. Gerekli devlet düzenlemeleri sonrası ise bu sektörün daha güvenilir bir yatırım alanı olabileceğini söylüyor.

Hazırladığı dijital programların ödüllerinin kripto para birimi olarak ödenmesi konusunda da adım attığını belirten sunucu, gelişmelerden uzak kalmamak gerektiğini vurguluyor.

Kripto Paralar Gelecekte Var Olmaya Devam Edecek!

Yatırım aracı olarak kullanılan kripto paraların gelecekte oldukça önem arz edeceğini belirten Uca, bu alanın yenilikçi ve gelişime açık olduğunu da sözlerine ekledi.

Nartalks’un 18. bölümünü buradan izleyebilirsiniz:

Henüz çok yeni bir platform olmasına rağmen zirveye yerleşen Türkiye merkezli kripto para alım satım platformu Narkasa hakkında detaylı bilgiye, Narkasa.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar