Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63512.42
2.78%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3478.21
1.38%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.8
-2.68%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $415.6
1.19%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Microsoft, Avalanche ve Polygon Bir Proje İçin Bir Araya Geldi!

“Space and Time” projesi büyük yatırımlar aldı!

Clock
Paylaş
Microsoft, Avalanche ve Polygon Bir Proje İçin Bir Araya Geldi!

Yeni start-up projeleri çıkmaya devam ederken bazıları diğerlerinden daha çok dikkat çekmeyi başarıyor. “Space and Time” adlı veri platformu büyük şirketlerin dikkatini çeken start-up projeleri arasında. Öyle ki Microsoft, Avalanche ve Polygon projenin yatırım turuna katıldı.

Binance BannerBinance Banner

Cointelegraph’ın haberine göre “Space and Time”ın stratejik fon turunda 20 milyon dolar toplandı. Yatırım turuna Microsoft’un yatırım kolu M12, Avalanche ve Polygon öncülük etti. Yatırımcılar arasında ayrıca Framework Ventures, HashKey, Foresight Ventures, SevenX Ventures, Stratos, Hash CIB, Coin DCX ve Web3 topluluğundan üyeler katıldı.

Yatırım turu hakkında açıklama yapan “Space and Time”ın Kurucu Ortağı ve CEO’su Nate Holiday, özellikle Microsoft’un desteğini almanın çok heyecan verici olduğunu belirtti. Holiday, şirketin zincir içi ve zincir dışı veri hesaplamalarının kesişme noktası olduğunu vurguladı. Holiday ayrıca şirketin, merkeziyetsiz uygulamalar ve işletmeler için bir veri ekosistemi oluşturmak üzere ortaklarıyla birlikte çalışacağını açıkladı.

M12’nin Yöneticisi Michelle Gonzalez, M12’nin merkezi sistemlerin nasıl otomatikleştirilip akıllı sözleşmelere bağlanabileceğini görmeyi dört gözle beklediğini ifade etti.

“Space and Time” ayrıca kısa süre önce blok zinciri şirketi Chainlink ile de ortaklık kurdu. “Chainlink ile Startup” programı kapsamında kurulan ortaklık sonrasında Chainlink’in Kurucu Ortağı Sergey Nazarov, şirketinin “Space and Time”ın merkezi olmayan bir veri deposu kurmasında desteklemeye devam edeceklerini açıkladı.

Piyasalarda kripto para kışı sürse de yeni projelere milyonlarca dolar yatırım yapılmaya devam ediyor. 13 Eylül 2022 tarihinde NFT koleksiyonu Doodles, yaptığı yatırım turunda 54 milyon dolar topladığını açıklamıştı. Doodles bu yatırım turuyla değerini 704 milyon dolara çıkardı.

Yakın zamanda gerçekleşen bir başka yatırım turu ise Sui blok zincirinde oldu. Şirket, 2022 Eylül başında gerçekleşen yatırım turunda 300 milyon dolar yatırım aldığını açıklamıştı.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar