Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67135.8
-3.47%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3747.46
0.58%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.65
-4.95%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $590.3
-3.70%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Mike Novogratz Bitcoin fiyat tahmininde bulundu!

Clock
Paylaş
Mike Novogratz Bitcoin fiyat tahmininde bulundu!

Mike Novogratz, Galaxy Digital’in kurucusu ve CEO’su, Bitcoin fiyatının önümüzdeki ay içinde 55.000 ile 75.000 dolar arasında dalgalanmaya devam edeceğini belirtti. Ayrıca ikinci çeyreğin sonunda yükselme potansiyeli taşıdığını öngördü.

Bitcoin fiyatının ikinci çeyreğinin sonuna doğru yükseleceğine inanıyor!

Bu görüşlerini ise Galaxy Digital‘in ilk çeyrek kazançları hakkında yaptığı açıklamalarda paylaştı. Şirket rekor gelir açıklarken, Novogratz kripto piyasasının şu anda bir “konsolidasyon aşamasında” olduğunu belirtti. Fiyatların mevcut çeyreğin sonunda yeniden yükseleceğini tahmin etti. Başlangıçta Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF’ler), kurumsal yatırımcılardan büyük talep görmüştü. Ancak Bitcoin’in son zamanlardaki fiyat düşüşüyle birlikte girişlerde önemli bir azalma yaşanmıştı.

728×90 muhabbit - Mike Novogratz Bitcoin fiyat tahmininde bulundu!300x250 muhabbit - Mike Novogratz Bitcoin fiyat tahmininde bulundu!

Novogratz ise spot Bitcoin ETF’lerine gelen azalan girişlerden endişeli olmadığını ve Bitcoin‘in son zamanlardaki düşüşünden de pek endişe duymadığını belirtti. Geleneksel finans kurumları arasında genel bir benimseme trendi olduğunu vurguladı.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar