Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69100
0.60%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3758
0.11%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.7
-1.57%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.7
0.18%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Milyarder Bill Ackman, New York’taki Kripto Para Düzenlemesinden Memnun Değil!

Milyarder Bill Ackman, düzenleyici engeller nedeniyle şehir yetkililerine çağrıda bulundu.

Clock
Paylaş
Milyarder Bill Ackman, New York’taki Kripto Para Düzenlemesinden Memnun Değil!

Milyarder yatırımcı Bill Ackman, New York belediye başkanına çağrıda bulundu. Ackman, BitLicense’in uyguladığı kripto para düzenlemelerini belediye başkanının incelemesini istedi.

New York’da yaşayan bir kişi, Twitter üzerinden şehrin kusurlu kripto para politikaları yüzünden şehirden ayrılmak zorunda olabileceğini anlattı. Kullanıcı, şehrin BitLicense politikasına karşı çıktı. Bu nedenle risk sermayesi şirketi için herhangi bir büyük ABD borsasında hesap açamayacağını iddia etti.

728×90 muhabbit - Milyarder Bill Ackman, New York'taki Kripto Para Düzenlemesinden Memnun Değil!300x250 muhabbit - Milyarder Bill Ackman, New York'taki Kripto Para Düzenlemesinden Memnun Değil!

Bitlicense, kripto para ihracı ve işlemiyle ile ilgili çeşitli yönleri yöneten bir düzenleyici kurum olarak 2015 yılında tanıtıldı. New York eyaletinde faaliyet gösteren herhangi bir dijital para birimi işletmesi, faaliyete başlamadan önce lisans almalıdır. Bununla birlikte, büyük kripto para platformları, sert düzenlemelerden sonra şirketini taşımak zorunda kalabilir.

Bill Ackman, Belediye Başkanından Yardım İstiyor!

Milyarder Bill Ackman, yeni seçilen Belediye Başkanı Eric Adams ve Vali Kathy Hochul’u kripto paralar için getirilen düzenlemeleri incelemeye ve araştırmaya çağırdı. Ackman, düzenleyici engelleri kaldırmanın ve kolaylaştırmanın şehri bir kripto para merkezi haline getirebileceğini söyledi ve şöyle devam etti:

Bu yanlışı hemen düzeltelim. Daha fazla New Yorklu kaybedemeyiz. New York, kripto paralar için bir inovasyon merkezi olma yolunda ilerliyor. Engelleri kaldıralım, büyüme ve yenilik için fırsatlar yaratalım, eyaletimize ve şehrimize sahip çıkalım!

bill ackman twıtter

Kripto paraları benimseyen Belediye Başkanı Eric Adams, son zamanlarda eyalette Bitcoin (BTC) madenciliğine karşı farklı bir tutum sergilediği için eleştirilere hedef oldu. Adams, kripto para birimlerini desteklediğini ancak kripto para madenciliğini desteklemediğini söyledi.

Son birkaç yılda birçok politikacı, kripto para sektörüne büyük ilgi gösterse de kripto paraları sadece kampanyalarının ana gündemlerinden biri haline getirdi.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar