Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67940.63
-2.72%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3809.42
1.81%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.98
-4.91%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $595.7
-3.70%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Milyarder Yatırımcı Servetinin Yarısıyla Bitcoin Aldı!

Milyarder yatırımcı BTC aldığını açıkladı!

Clock
Paylaş
Milyarder Yatırımcı Servetinin Yarısıyla Bitcoin Aldı!

Ünlü milyarder Bill Miller, Bitcoin’in senenin başında 40.000 $’ın altına düşmesine rağmen hala çok güçlü bir varlık olduğunu düşünüyor.

Milyarder Miller, geçtiğimiz cuma günü WealthTrack isimli bir programda röportaj verdi ve konu hakkında şunları söyledi:

728×90 muhabbit - Milyarder Yatırımcı Servetinin Yarısıyla Bitcoin Aldı!300x250 muhabbit - Milyarder Yatırımcı Servetinin Yarısıyla Bitcoin Aldı!

Ben artık kendimi bir Bitcoin gözlemcisi olmaktan ziyade, bir Bitcoin boğası olarak nitelendiriyorum!

Milyarder yatırımcının açıklamalarına göre Miller, artık servetinin %50’sini Bitcoin, MicroStrategy hissesi ve BTC madencilik şirketi Stronghold Digital Mining gibi ürünlerde tutuyor. Bu arada erken bir Amazon yatırımcısı olan Miller, Amazon’daki hisselerinin neredeyse tümünü elinde bulundurduğunu da sözlerine ekledi.

Miller ilk Bitcoin’ini 2014 yılında, Bitcoin 200 $ civarında işlem görürken satın aldı ve BTC yükselişe geçtiğinde eklemeler yaptı.

Milyarder Yatırımcıya Göre Bitcoin bir Sigorta!

Milyarder yatırımcı, Bitcoin’i “finansal sorunlara karşı elinde tuttuğu sigorta” olarak gördüğünü açıkladı. Yatırımcının dikkat çektiği noktalardan biri ise Bitcoin’in sayılı olma durumuydu.

Miller, konu hakkında şu açıklamaları yaptı:

Bence ortalama bir yatırımcı portföyünü mantıklı bir şekilde yönetmelidir. Kişisel yatırımcılara vereceğim tavsiye ise, servetlerinin en az %1’ini BTC’ye yatırması olurdu.

Yatırım dünyasındaki 40. yılını kutlayan Miller, an itibarıyla Miller Value Partners’da baş yatırım görevlisi olarak yer alıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar