Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64076
-3.37%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3146.69
-8.78%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27
-9.88%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $561
-3.82%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Mines of Dalarnia 2.0 Testnet’inden Raporlar

Mines of Dalarnia versiyon 2.0’da neler oluyor?

Clock
Paylaş
Mines of Dalarnia 2.0 Testnet’inden Raporlar

Mines of Dalarnia’nın 2.0 testnet’i 4 Mart 2022 tarihinde duyuruldu ve ilk 200 oyuncu oyuna alındı. Mines of Dalarnia test aşaması tüm hızıyla devam ederken topluluğa kısa güncellemeler paylaşıldı!

reprot 1067x600 - Mines of Dalarnia 2.0 Testnet'inden Raporlar

Oyunun ilk versiyonu birçok kişi tarafından oynandı. İki versiyon arasında birçok fark olduğunu tüm oyuncular biliyordu.

728×90 muhabbit - Mines of Dalarnia 2.0 Testnet'inden Raporlar300x250 muhabbit - Mines of Dalarnia 2.0 Testnet'inden Raporlar

Bununla birlikte, oyuna yeni giren 200 oyuncudan birçok oyun içi görüntüsü gelmeye başladı. Oyunu oynayan kişiler, hem karşılaştıkları hataları bildirirken hem de yeni oyunun keyfini çıkarıyor.

Mines of Dalarnia’daki İşleyiş

Başvuruları kabul edilen kullanıcılar, whiteliste eklenecek ve Discord sunucusundaki test sürecine adanmış özel bir bölüme kabul edilecek. Bu sunucu aracılığıyla oyuna giriş talimatları, testnet hakkında genel konuşma alanı, hata raporlama kanalı, dönüt ve öneri kanalına ulaşım sağlanabilecek.

Workinman Interactive COO’su Keith McCollough, bu kanallar aracılığıyla testnet kullanıcılarına ulaşabilecek ve bu sayede değerli önerileri ve dönütleri elde edebilecek. Toplanan veriler ile geliştirme ekibi ise her gün oyunun gelişmesini sağlayacak.

Oyuna kabul edilmiş kişiler oyunu oynayabilmek için 2 adımı tamamlaması gerekiyor. Bilgisayara Mines of Dalarnia’ı kurmak ve BSC testnet’i kurmak (telefona kurulması gerekiyor). Blok zinciri ve oyun arasındaki entegrasyon birkaç mekanikle yapılmaktadır.

Karakterin ilerlemesi oluşturulan kripto para cüzdan adresine kayıt ediliyor. Yeni bir cüzdan adresi oyuna bağlandığında kullanıcı oyun ve blok zincirinin birlikte çalışması için gereken izinleri vermesi gerekir.

Kurulum tamamlandıktan sonra kripto para cüzdanı ile sadece oyuna girerken ve çıkarken işlem yapmanız gerekiyor. Bu da oyun içerisinde sadece oyuna odaklanmanızı sağlıyor.

MOD giris - Mines of Dalarnia 2.0 Testnet'inden Raporlar

Oynanış Deneyimi

Oyunu oynayan test oyuncularının geri dönüşleri olumlu oldu. Birçok oyuncu, yeni versiyondaki grafik ve ses tasarımındaki kalite artışı hakkında çok güzel yorumlar yaptı. Eşsiz müzikler, canlı renkler ve çevreyle daha fazla etkileşim unsurları, her zamankinden daha sürükleyici bir oyun oynamamızı sağlıyor.

mod1 1067x600 - Mines of Dalarnia 2.0 Testnet'inden Raporlar
mod harita 1068x600 - Mines of Dalarnia 2.0 Testnet'inden Raporlar

Gelişmiş Versiyon

Oyunun 4 Mart 2022’de çıkmasından bu yana 3 kez güncelleştirme yapıldı. Birçok güncellemenin de yolda olduğunu belirtmek gerekiyor. Tahmin edebileceğiniz üzere Testnet’in amacı da bu duruma yönelik. 2022 Nisan ayındaki mainnet çıkışı öncesinde takım, güncellemeleri gerçekleştirerek sorunsuz bir oyun çıkartmak istiyor.

mod oyunici - Mines of Dalarnia 2.0 Testnet'inden Raporlar

Yeni Testnet Oyuncularına Davetiyeler Yollandı

Tüm bu gelişmelerin yanı sıra, Mines of Dalarnia takımı testnet’teki oyuncu sayısını artırma kararı aldı. Bu karar ile daha fazla kişiye oyuna giriş davetiyesi yollandı. Yeni seçilen testnet oyuncuları Discord’daki özel testnet kanallarına giriş hakkı aldığına dair bilgilendirildi.

Telegram: https://t.me/MinesofDalarniaTR

Twitch: twitch.tv/minesofdalarnia

Twitter: twitter.com/MinesOfDalarnia

Discord: discord.com/invite/dZaVUMy

Youtube: youtube.com/c/MinesofDalarnia

Facebook: facebook.com/gaming/minesofdalarnia

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar