Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66538.1
0.60%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3249.8
2.66%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.09
2.01%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.6
0.88%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Mines of Dalarnia 2.7 milyon $’lık Yatırım Aldı!

Mines of Dalarnia yatırım turunu başarıyla tamamladı!

Clock
Paylaş
Mines of Dalarnia 2.7 milyon $’lık Yatırım Aldı!

Play-to-earn kategorisinde yer alan Mines of Dalarnia, gelişimini ve büyümesini sağlayabilmek adına yaptığı finansman turunu başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.

2.7 milyon $’lık bir yatırım turunu başarıyla gerçekleştiren Mines of Dalarnia, Crypto.com, Animoca Brands, Coin 98, Jump Capital, NGC, Impossible Finance, Kyros Ventures, ICO Drops, x21 Digital, Bitscale Ventures, Crypto J ve Sanctor Capital Ventures’dan yatırım almış.

728×90 muhabbit - Mines of Dalarnia 2.7 milyon $'lık Yatırım Aldı!300x250 muhabbit - Mines of Dalarnia 2.7 milyon $'lık Yatırım Aldı!

Mines of Dalarnia şu anda testnet ağında yayında. Oyuncular, nadir kalıntılar ve eserleri ararken, MoD evrenin sırlarını ortaya çıkarmak için becerilerini ve ekipmanlarını geliştirirler. Dalarnia dünyasının bu nadir ekipmanlarını bulmak için keşfedilecek farklı bölgeler ve savaşılacak bir sürü yaratık var.

Bu arada Mines of Dalarnia, 15 yılı aşkın endüstri deneyimine sahip ve Disney, Atari, Pepsi Co. dahil olmak üzere dünya çapında ortaklara sahip, önde gelen oyun stüdyosu Workinman Interactive tarafından geliştirildi.

Animoca Brands’in kurucu ortağı Yat Siu, bu yatırım hakkında şunları söyledi:

Animoca, açık bir metaverse standardına ve oyuncuların oyunları tam anlamıya deneyimlemesi gerektiğine inanıyor. Bu yıl blockchain oyunları konusunda ilginç gelişmeler gördük. Bu topluluğa daha fazla stüdyo katıldıkça, geleneksel oyun endüstrisi bu yöne doğru evrilecektir.

Mines of Dalarnia Nedir?

Mines of Dalarnia, blockchain teknolojisinden yararlanan bir macera oyunu olarak öne çıkıyor. Play-to-earn özelliğini öne çıkaran proje, bu sayede oyuncuların harcadıkları süreyi ödüllendirmeyi planlıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar