Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51612.05
0.88%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3051.73
3.02%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.91
1.01%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $385.3
1.45%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Minterest Topluluk Alokasyon Etkinliğine Nasıl Katılabilirsiniz?

Minterest ikinci topluluk alokasyon etkinliğini duyurdu. Katılım şartları ve ödüller haberimizde sizlerle.

Clock
Paylaş
Minterest Topluluk Alokasyon Etkinliğine Nasıl Katılabilirsiniz?

Bilindiği gibi geçtiğimiz ay, NextLevelDeFi Topluluk Alokasyon Etkinliği düzenlenecekti ancak Minterest LBP Token Etkinliğindeki gecikmeden dolayı NextLevelDeFi etkinliği de gecikmek zorunda kalmıştı. Etkinliğe katılmak isteyen tüm yatırımcıların yatırdıkları tutarlar kendilerine işlem ücretleri ile birlikte 10 Aralık 2021 tarihinde iade edildi.

Binance BannerBinance Banner

Bu etkinliğe ilgi gösteren ve güvenen tüm katılımcılara teşekkür eden Minterest ekibi, ilgili etkinlik hakkında daha fazla detaya erişmek isteyenler için bu linki incelemelerini öneriyor.

Bu haberde ise, Community Allocation Event 2’ye (Topluluk Alokasyon Etkinliği-2) katılmak isteyenler için bir rehber hazırlamak istedik.

Topluluk Alokasyon Ödülleri

Bir önceki rehberden kısa bir özet: Topluluk Alokasyonu aşamasında Telegram Minterest kanalındaki Minterest Sign-up’a kayıt olan herkesin 100 ile 500 dolar arasında garantili bir alokasyonu olacaktır.

Topluluk Alokasyon Ekinliği, katılımcılara şu ödülleri sağlayacak:

  • LBP (Liquidity Bootstrapping Pool) havuzundaki en düşük ortalama fiyat üzerinden garantili alokasyon hakkı. Bu değerin nasıl hesaplandığını görmek için buraya bakabilirsiniz.
  • Tüm NFT çekiliş biletlerinin aktivasyonu, etkinliğe katılım ile NFT kazanma şansı ve 2022 ilk çeyreğinde yapılacak Minterest protokolünün özel lansmanı esnasında ön-madenciliğe erişim imkanı.

Topluluk Alokasyon Etkinliği-2’ye Nasıl Katılınır?

1. Adım: Whitelist

Whitelist’e e-mail konfirmasyonu ile katılmak

10.01.2022 – Aralık 2021’de Minterest Telegram kanalındaki Minterest Sign-up linkine kayıt olanlar [email protected]’dan bir e-mail alacaklar. Lütfen gelen mail adresini iki kez kontrol edin ve sonrasında whitelist’i tamamlamak için gereken adımları yerine getirin.

Whitelist’e doğrudan erişim

10.01.2022 – 24.01.2022 – Whitelist’e erişim imkanı doğrudan https://minterest.com/nextlevel adresinden de yapılabilmektedir.

Whitelist süreci

10.01.2022 – 24.01.2022 – Whitelist’e katılım, gelen mail’deki butona basarak ve gerekli aktiviteleri yerine getirerek sağlanabilecek. Etkinliğe katılmak için; katılımcılar e-mail adreslerini ve MetaMask cüzdan adres bilgilerini paylaşmak zorundalar. Ayrıca Minterest’i Twitter’dan takip etmeleri gerekiyor.

Whitelist için gerekli aktiviteleri yerine getirdikten sonra, [email protected] adresinden bir konfirmasyon e-mail’i alacaksınız. Bu e-mail’de size ait referans kodu olacak ve mail’deki linke tıklayarak whitelist’e katılmış olacaksınız.

Referans olup kazanın

Minterest, topluluğundaki büyümeden dolayı memnun. Arkadaşlarınıza her referansınızda, 1 adet daha NFT çekiliş bileti kazanmanız mümkün olacak. “7-figür NFT çekiliş ödül havuzu” hakkında daha fazla bilgi için buraya bakabilirsiniz.

2. Adım: Topluluk Alokasyon Etkinliğine Deposit Etmek

Topluluk Alokasyon Etkinliğine erişim

24.01.2022 – 31.01.2022 – 24 Ocak tarihi 16:00’da (GMT+2) bir e-mail alacaksınız ve Topluluk Alokasyon Etkinliğine deposit linki gelecek. Etkinlik bir hafta sürecek ve bu süre zarfında 500 USDC’ye kadar deposit etme hakkınız olacak.

MetaMask cüzdanınız ile deposit yapabileceksiniz. Ethereum ve Binance Smart Chain ağları etkinlik kapsamında destekleniyor olacak. Binance Smart Chain ağını MetaMask’ınıza kurmanın yöntemi için buraya bakabilirsiniz.

Deposit adresiniz aynı zamanda Moonbeam ağı alıcı adresiniz olarak kayıt edilecektir (Moonbeam; Ethereum ve Binance Smart Chain ile aynı cüzdan yapısına sahiptir) ve MetaMask cüzdanınızı bağladığınızda otomatik olarak gerçekleşecektir.

Final konfirmasyonu

24.01.2022 – 31.01.2022 – Deposit işlemini tamamladıktan sonra, bir konfirmasyon e-mail’i daha alacaksınız. Bu e-mail’de varlıklarınızın güvenle Minterest’e ulaştığı ifade ediliyor olacak.

Token fiyatının konfirmasyonu

Deposit işleminizden sonra tam olarak ne kadar token alacağınız, 11 Şubat 2022’de tamamlanacak LBP Token Etkinliği sonrasında belli olacak. Aynı gün, kaç adet MNT token alacağınıza dair bir e-mail alacaksınız. MNT token fiyatı daha önce de belirtildiği gibi en düşük ortalama fiyattan hesaplanacaktır. Fiyatlandırmanın nasıl yapıldığının detayına ulaşmak için buraya bakabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar