Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68526.19
-0.80%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3910.88
4.15%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.84
-2.23%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $603.8
0.18%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Monex Hissedarlarına Bitcoin Dağıtacak

23 Mart’ta yapılan duyuruya göre Monex, hissedarlarına 500 yen (4,53 $) değerinde Bitcoin (BTC) vermeyi planlıyor.

Clock
Paylaş
Monex Hissedarlarına Bitcoin Dağıtacak

Japon Finansal Hizmetler Şirketi Monex, 2019 için yılı için kar payı olarak hissedarlarına Bitcoin (BTC) vereceğini açıkladı.

23 Mart’ta yapılan bir duyuruya göre Monex, hissedarlara ek olarak 31 Mart itibariyle 500 yen (4,53 $) vermeyi planlıyor. Hissedarların pay alabilmesi için Coincheck Borsası’nda hesap oluşturması gerekmekte.

728×90 muhabbit - Monex Hissedarlarına Bitcoin Dağıtacak300x250 muhabbit - Monex Hissedarlarına Bitcoin Dağıtacak

Kripto para birimi Bitcoin’in hissedarlara sağladığı fırsatların bir parçası olarak yapılan bu kampanyanın 2020 mali yılı ve sonrasında devam edip etmeyeceğini belirlemediğini lütfen unutmayın.

Monex Group, 1999 yılında kurulan ve web sitelerinde belirttiklerine göre “finansın geleceğini yaratmak” isteyen halka açık bir finansal hizmetler şirketidir. Şirket data platformu Owler, firmanın yıllık 721,1 milyon $ gelir ve 833 çalışanı olduğunu göstermekte.

Şirket bu tür kampanyalarla hissedarlarının kripto para birimleri ile daha fazla ilgilenmesini sağlamak istiyor gibi görünmekte. Çünkü verilen miktar aslında sembolik bir rakam.

Bitcoin’e İlgi Tekrar Artıyor

“Coronavirus”e karşı alınan karantina önlemleri  Bitcoin’e olan ilgiyi artırıyor gibi görünmekte. Binance.US CEO’su Catherine Coley’e göre, insanlar virüsü önlemek için toplu alanlardan uzak durup evlerinde veya hijyenik alanlarda kaldıkları süre zarfında kirpto paraları incelemeye başladı.

Coley, kripto para piyasalarının çevremizde gelişen tüm olaylardan bağımsız olarak, 7/24 ticaret yapabilmemizi sağlayan teknolojiye bağlı olduğunu, bu da kripto para birimlerini ulusal ticaretlerde sık sık karşılaşılan tedarik zinciri sorunlarına karşı dirençli kıldığını söyledi.

Yapılan analizlerle hem Çin’de kullanılan popüler arama motoru Baidu, hem de tüm dünyada birçok insan tarafından kullanılan Google’ın arama motoru analizlerinde halkın, Bitcoin satın almaya karşı gün geçtikçe artan bir ilgisi olduğu da göze çarpan bir gerçek olarak ortaya çıkmakta.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar