Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63228.06
-4.51%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3087.43
-5.19%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.45
-6.34%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $547.6
-5.19%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

MonoX, Avalanche İle Entegrasyonunu Duyurdu! 

MonoX, Avalanche üzerine kuruluyor.

Clock
Paylaş
MonoX, Avalanche İle Entegrasyonunu Duyurdu! 

MonoX, güçlü bir merkezi olmayan akıllı sözleşme platformu olan Avalanche ile entegrasyonunu duyurdu. 

Yapılan açıklama ile yeni gelişme kapsamında, projelerin likidite çiftlerinin sermaye gereksinimleri olmadan token başlatması sağlanacak. Bu durumun da DeFi ekosistemini ölçeklendirmeye yardımcı olacağı belirtiliyor. İlk aşamada MonoX, beta sürümünü Avalanche’ın Fuji Testnet’inde başlatacağını ve 2022 yılının ilk çeyreğinde ise C-Chain Mainnet’lerini piyasaya süreceğini belirtti.

728×90 muhabbit - MonoX, Avalanche İle Entegrasyonunu Duyurdu! 300x250 muhabbit - MonoX, Avalanche İle Entegrasyonunu Duyurdu! 

Bunların yanında yeni entegrasyonla birlikte, kullanıcıların daha ucuz ücretler ile ticaret yapmaları, bir adet token stake edebilmeleri ve DeFi içinde artan sermaye verimliliğine katılmaları sağlanmış olacak. 

İlginizi çekebilir: DeFi Nedir?

Yakın zaman önce Avalanche Blizzard Ecosystem Fund’dan stratejik bir yatırım da alan MonoX, Avalanche Ekosistemine yeni ve benzersiz özellikler getireceğini dile getiriyor.

MonoX Hakkında

MonoX, önde gelen önyükleme merkezi olmayan borsası Monoswap‘ı bünyesinde barındırmaktadır. Proje sahipleri, sermaye gereksinimleri yükü olmadan tokenlarını listeleyebilir ve likidite sağlamak yerine projeyi oluşturmak için fon kullanmaya odaklanabilir.

Tek bir token havuzu tasarımı sunmak için yatırılan tokenları kendi vCASH sabit paraları ile sanal bir çift halinde gruplayarak çalışmaktadır.

MonoX, mevcut protokol modellerinin sermaye verimsizliklerini düzelterek DeFi ekosisteminde farklılıklar yaratacağını belirtiyor. Bu kapsamda daha düşük ticaret ücretleri, sermaye verimliliği ve sıfır sermayeli token lansmanı ile MonoX, DeFi’ın yeteneklerini genişleteceğini taahhüt ediyor.

Web Sitesi: https://monox.finance/

Twitter: https://twitter.com/monoxfinance

Telegram: https://t.me/MonoXOfficial

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar