Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61170.83
7.29%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3318.56
2.36%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.7
-0.87%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $408.7
3.55%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

MonoX Protocol, Platform Gelişmeleri İle İlgili Güncelleme Yayımladı!

MonoX, haftalık güncellemesini yayımladı.

Clock
Paylaş
MonoX Protocol, Platform Gelişmeleri İle İlgili Güncelleme Yayımladı!

Messari’nin NYC’deki MAINNET 2021 konferansında topluluk ile bir araya gelen MonoX ekibi güncel gelişmeler hakkında açıklamalarda bulundu.

MonoX Protokolünün oldukça hızlı ilerlediğini belirten ekip, topluluk desteğinin kendilerini ileriye taşımada yapı taşı olarak gördüklerini belirtiyor. Bu kapsamda yakın zaman içinde yeni güncellemelerin yapılacağını belirten MonoX ekibi, ekosistemlerine dahil olmak isteyenleri birlikte çalışmaya davet ediyor.

Binance BannerBinance Banner

Şu anda elçilik programlarında bazı önemli değişiklikler yapıldığını belirten MonoX ekibi, daha aktif ve kaliteli bir elçi grubu geliştirmek amacıyla elçi listesini daha spesifik kriterlerle daralttıklarını dile getiriyor. Bu kapsamda da mevcut elçilerin, programa katılabilmek üzere gerekli bilgileri göndermeleri gerekiyor.

MonoX Protokol Elçisi Programı Hakkında

MonoX Elçileri, MonoX Protokolünün itici gücü olarak kabul ediliyor. Elçiler MonoX Protokolünün geleceğine inanan ve topluluğa ve ekosisteme katkıda bulunmak isteyen DeFi meraklılarından oluşuyor.

İlginizi çekebilir: DeFi Nedir?

Bir elçi olarak, protokolün büyümesini bir araya getirmek için katkıda bulunduğunuz zaman çeşitli avantajlar ve ödüller kazanma şansı elde edebiliyorsunuz. Bu ödüller arasında ise; özel MonoX NFT’leri, etkinlikler veya diğer etkili katkılar düzenlemek için $MONO / Stablecoin ödülleri yer alıyor.

Geliştirici Ekibi Güncellemeleri

Hâla gelişmekte olan güncellemeler kapsamında şu an için tamamlanan geliştirmeler ise şu şekilde belirtiliyor:

  • Kullanılabilirlik
  • Çeviriler
  • Vadeli İşlemler
  • Yük hızlarının iyileştirilmesi
  • Yeniden düzenleme/optimizasyon kodu.

MonoX Hakkında

MonoX, önde gelen önyükleme merkezi olmayan borsası Monoswap‘ı bünyesinde barındırmaktadır. Proje sahipleri, sermaye gereksinimleri yükü olmadan tokenlarını listeleyebilir ve likidite sağlamak yerine projeyi oluşturmak için fon kullanmaya odaklanabilir.

Tek bir token havuzu tasarımı sunmak için yatırılan tokenları kendi vCASH sabit paraları ile sanal bir çift halinde gruplayarak çalışmaktadır.

MonoX, mevcut protokol modellerinin sermaye verimsizliklerini düzelterek DeFi ekosisteminde farklılıklar yaratacağını belirtiyor. Bu kapsamda daha düşük ticaret ücretleri, sermaye verimliliği ve sıfır sermayeli token lansmanı ile MonoX, DeFi’ın yeteneklerini genişleteceğini taahhüt ediyor.

Web Sitesi: https://monox.finance/

Twitter: https://twitter.com/monoxfinance

Telegram: https://t.me/MonoXOfficial

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar