Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66996.01
-0.04%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3488.76
-0.66%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.42
10.36%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $598.3
0.20%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Multichain’den Açıklama Geldi!

Multichain Ekibinden Açıklama Geldi.

Clock
Paylaş
Multichain’den Açıklama Geldi!

Farklı blockchain ağlarındaki kripto paralar ve NFT’ler arasında köprü kuran Multichain ekibinden açıklama geldi. Multichain ekibinin yaptığı açıklamalara göre;

21 Mayıs 2023’te Multichain CEO’su Zhaojun’un Çin polisi tarafından evinden alındığını ve o zamandan itibaren Multichain ekibiyle teması kesildi. Daha sonra Multichain ekibi, MPC operatörleriyle temasa geçti ve MPC operasyonel erişim anahtarlarının iptal edildiğini öğrendi. Ekip, tüm sunucuların Zhaojun’un kişisel bulut sunucusu hesabı altında çalıştığını ve ekibin bu hesaplara ulaşamadığını anladı.

728×90 muhabbit - Multichain'den Açıklama Geldi!300x250 muhabbit - Multichain'den Açıklama Geldi!

Multichain CEO’su Zhaojun’un Kız Kardeşi de Gözaltına Alındı!

Olaylardan şüphelenen ekip Zhaojun’un ailesiyle bağlantı kurup tüm bilgisayarlara, telefonlara, donanım cüzdanlarına polis tarafından el konulduğunu öğrendi. 4 Haziran 2023 tarihinde Zhaojun’un ailesi, ev bilgisayarındaki geçmiş bilgileri kullanarak bulut sunucu platformuna bir şekilde giriş yapabiliyor. Fakat 7 Temmuz 2023 tarihinde MPC adreslerine kilitlenen kullanıcı varlıkları anormal bir şekilde bilinmeyen adreslere aktarılıyor. Bu aktarımlardan şüphelenen Zhaojun’un kız kardeşi, kalan kullanıcı varlıklarını kendisinin yönettiği adreslere aktarım yapıyor. Ancak 13 Temmuz 2023 tarihinde Zhaojun’un kız kardeşi de gözaltına alınıyor.

Multichain ekibi yaptığı bu bilgilendirmeden sonra, kullanıcıların Multichain hizmetini kullanmaması konusunda çağrıda bulundu.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar