Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63651.29
2.62%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3062.6
5.31%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.37
14.50%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $549
3.74%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

My Neighbor Alice 2021 Özeti

Kendisinden sıkça söz ettiren oyun My Neighbor Alice’te 2021 yılında neler yaşandı?

Clock
Paylaş
My Neighbor Alice 2021 Özeti

Yeni yıl ile birlikte My Neighbor Alice’te çok önemli gelişmeler olacak. En önemli gelişme ise oyunun mainnet lansmanının yapılacak olması. Peki geçtiğimiz yıl projede neler yaşandı? Haberimizde hep birlikte göz gezdirelim.

Marketing Çalışmaları

ALICE tokenı 2021 yılı mart ayında piyasaya sürüldü. O günden bu güne kısa süre içerisinde ALICE, markete hızlı bir adaptasyon sağladı. Önemli kripto para borsalarında listelenen ALICE, yüksek işlem hacimleri ile yıl boyunca yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance‘te proje ile ilgili çeşitli aktivite ve kampanyalar düzenlendi. Proje ekibinin çalıştığını gören yatırımcı ise, güvenle yapılan çalışmaları izledi.

728×90 muhabbit - My Neighbor Alice 2021 Özeti300x250 muhabbit - My Neighbor Alice 2021 Özeti

Arazi Satışları

2021 yılında üç adet başarılı arazi satış organizasyonu gerçekleştirildi. İlk satış Nature’s Rest için yapıldı, ikincisi Shaded Headland ve üçüncüsü ise Rusty Pikes içindi. Satışlar ile birlikte, yazılımsal geliştirmeler yapıldı ve süreçler iyileştirildi. 2022 yılı ve sonrasında yapılacak arazi satışları için iyi bir hazırlık dönemi geçirildi. Yeni yapılacak satışlar için duyuru kanallarını takipte kalmaya devam edin.

NFT Etkinlikleri

2021 yılı içerisinde Midsummer (Summer), Fall Harvest Party (Fall) ve Fright Night on Alice’s Farm (Hallowe’en) gibi NFT satış etkinlikleri düzenlendi. Yakında yapılacak olan Winter NFT etkinliği için ise duyuruları takipte kalmaya devam edin. 2022 yılında proje ekibi daha da eğlenceli NFT etkinlikleri düzenleyeceklerini ifade ediyor ve herkesin gözünü açık tutmasını öneriyor.

My Neighbor Alice için daha fazla habere buradan bakabilirsiniz.

Alfa Testi

Eylül 2021 tarihinde, proje ekibi belirli sayıdaki oyuncuyu test çalışmaları için davet etti. Katılım başvuruları ise göz doldurdu. Ekip, herkesin başvurusunu kabul edemedi ve bundan dolayı üzgün olduklarını vurguladı. Oyunun deneme sürümünü oynayan oyunculardan gelen geri dönüşler ile ise, geliştirmelerde ciddi bir yol katedildi. Demoya ait videoya buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu yıl, My Neighbor Alice’in ilk resmi teaser’ı da paylaşıldı.

“My Mysterious Seed” Mini Oyunu

2021 yılında, Alice’s Mysterious Seed (Alice’in Gizemli Tohumu) adlı mini oyunun da piyasaya sürülmesine tanık olduk. Bu mini oyunda; oyuncular My Neighbor Alice’te tarlalarına ekebilecekleri ve lezzetli meyvelere dönüştürecekleri tohumları elde edebiliyorlar. Binance Smart Chain’den Chromia’ya bu tohumların aktarılabilmesini de sağlayan ekip, teknik olarak önemli bir yol katettiklerini vurguluyor ve 2022’de oyunun lansmanı ile birlikte oyuncuları çok eğlenceli aktivitelerin beklediğini ifade ediyor.

Metaverse Hibe Programı

Kasım 2021 tarihinde yayımlanan duyuruya göre, Metaverse Hibe Programı başlatıldı. Program ile; Mines of Dalarnia ve Chromia iş birliği oluşturuluyor ve My Neighbor Alice metaverse’ünü geliştirmek isteyen geliştiricilere 80 milyon dolar tutarında hibe desteği sağlanıyor. Bu destek, meyvelerini 2022 yılında vereceğe benziyor ve bu şekilde Lummelunda dünyasında önemli bir çeşitlilik ve özgünlük sağlanacak.

Ekonomik Model Oluşturuldu

Ciddi bir planlama ile; arazi satışları, NFT satışları ve alfa test aşaması yolunda gitti. 2022 yılı için ekip, uygulanabilir bir model ile oyuncuların karşısına çıkabilecek. Oyunda, oynanış deneyiminin iyileştirmelerine de önem verildi ve düzgün işleyen bir ekonomik model geliştirildi. Oyuncular keyif alarak oyunlarını oynayacak ve aynı zamanda gelirler elde edecek. Play-to-Earn modeli başarıyla 2022 yılında kullanılabilir olacak.

2022’de Takipte Kalın

My Neighbor Alice’in vizyonu; blockchain teknolojisi ile ilgili derin bilgisi olmayan oyuncuları bu teknolojiden faydalandırmak. Projenin misyonu ise; milyonlarca oyuncuyu bu ekosisteme dahil etmek ve bunu yaparken de onlara neredeyse bunu fark ettirmemek!

2022 yılında yaşanacak yeni gelişmelerden dolayı çok heyecanlı olduğunu ifade eden ekip, yeni yılda başarılarının artarak devam edeceğinin ve My Neighbor Alice yolculuğundan herkesin memnun kalacağının sözünü veriyor.

Telegram: https://t.me/MyNeighborAlice

Telegram Duyuru Kanalı: https://t.me/AliceAnnouncements

Twitter: https://twitter.com/MyNeighborAlice

Bu içerik sponsorludur.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar