Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64524.52
-0.65%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3440.94
-0.64%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.45
-2.76%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $572.9
-0.56%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

My Neighbor Alice, 2250 ALICE Ödüllü My Neighbor Alice Spirits Hunt Etkinliğini Duyurdu!

My Neighbor Alice’ten kullanıcılarına bol ödüllü etkinlik!

Clock
Paylaş
My Neighbor Alice, 2250 ALICE Ödüllü My Neighbor Alice Spirits Hunt Etkinliğini Duyurdu!

My Neighbor Alice 2022 Eylül ayı başında Island spirits’i (Adanın ruhlarını) tanıttı. Oyun, herkesin bu ruhları tanıması için de bol ödüllü bir etkinlik başlattı.

Ada ruhları, boş alanlardan yararlanan küçük yaratıklardır. Kimse onları gözetlemediğinde nesneleri çalmayı ve onları yuvalarına getirmeyi severler. Lummelunda takım adalarında her adanın eşsiz bir biyom ve tarihi olduğu için adalardaki ruhların da farklı ilgi alanları ve kişilikleri bulunuyor. Bu küçük ve utangaç ruhların saklanmak için küçük parlayan çiçekleri veya bölgenin dev ağaçlarının çatlaklarını seçtiğini biliyor muydunuz?

728×90 muhabbit - My Neighbor Alice, 2250 ALICE Ödüllü My Neighbor Alice Spirits Hunt Etkinliğini Duyurdu!300x250 muhabbit - My Neighbor Alice, 2250 ALICE Ödüllü My Neighbor Alice Spirits Hunt Etkinliğini Duyurdu!

My Neighbor Alice Spirits Hunt Etkinliğine Katılmak İçin Yapılması Gerekenler

2250 ALICE ödüllü etkinliğe katılmak için öncelikle OVER adlı uygulamayı indirmek gerekiyor. Uygulamanın IOS versiyonu ve Android versiyonlarını linklerden indirebilirsiniz. Sonrasında ise sosyal medya hesaplarından biri ile uygulamaya giriş yapılması gerekiyor (Facebook, Apple, WeChat veya Google gibi).

Uygulamaya kayıt olduktan sonra uygulama içinde “play to earn” düğmesine veya My Neighbor Alice Spirits Hunt resmine tıklamak gerekiyor. Resme tıkladıktan sonra uygulama bizi altıgenlere bölünmüş bir haritaya yönlendiriyor. Burada uygulama bizi en yakın 3 boyutlu toplanabilir koleksiyonlara yönlendiriyor. Oyunun amacı olabildiğince fazla koleksiyon parçası toplamak. Koleksiyon parçaları telefon kamerası ile görülebiliyor sonraki parçanın yönü ve mesafesi ok ile gösteriliyor.

Ekinliğin ödülleri ise şu şekilde:

  • Birinciye 1000 $ALICE
  • İkinciye 500 $ALICE
  • Üçüncüye 300 $ALICE
  • 4 ila 10. sıra arasındakilere 50 $ALICE
  • Ayrıca ilk 100 kişiye eşsiz Spirit NFT’si içeren T-Shirt hediye edilecek
alice 1067x600 - My Neighbor Alice, 2250 ALICE Ödüllü My Neighbor Alice Spirits Hunt Etkinliğini Duyurdu!

Twitter’a Özel Etkinlik

Twitter için yapılan özel etkinlikte, Spirit yakalarken çekilen videolardan en dikkat çekici 5 tanesi ödül kazanacak. #MNASpiritHunt etiketiyle paylaşılan videolardan seçilecek olan 5 tanesine 20’şer ALICE token ödül verilecek. Etkinliğe son katılma tarihi 26 Eylül 2022!

My Neighbor Alice Hakkında

My Neighbor Alice veya MNA, çok oyunculu bir inşa etme oyunudur. Odak noktası sadece blok zinciri oyuncuları değil, genel oyun topluluğu içindir. Oyuncu odaklı hikayesi ve eğlenceli oyun dinamiklerinin yanı sıra, blok zinciri tabanlı özellikleri ile herkesin oynayabileceği bir oyundur.

Oyun, Alice’in dünyası etrafında oluşmuştur. Herhangi bir oyuncunun arazi alarak, yaptığı eşyalar ile geliştirebileceği adalara sahiptir. Fakat aynı zamanda güçlü bir DeFi unsuruna sahip olması, kripto para ekosistemine hitap etmesini sağlar.

My Neighbor Alice öyküsel bir oynanışa sahiptir. Oyuncular arazilerine inşa edip yarattıkları nesneleri arkadaşlarına ve diğer oyunculara gösterebilecekleri için sosyal etkileşim ve yaratıcılık çıkış noktası olan bir oyundur.

Oyundaki çoğu eşya tamamen oyunculara ait olan değiştirilemez token (NFT) olarak sunulmaktadır.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar