Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66645.99
3.70%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3496.99
2.01%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.24
3.56%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $591.2
3.32%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

My Neighbor Alice Arazi Satışının Yeni Tarihi Belli Oldu!

My Neighbor Alice’in arazi satışı başlıyor. Büyük gün 26 Mayıs!

Clock
Paylaş
My Neighbor Alice Arazi Satışının Yeni Tarihi Belli Oldu!

Popüler Blockchain oyunu My Neighbor Alice’in arazi satışı birtakım teknik detaylardan dolayı ertelenmişti. Ekipten gelen yeni haberle birlikte ertelenme sona erdi. My Neighbor Alice’in arazi satışı 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü başlayacak.

My Neighbor Alice’in sosyal mesajlaşma platformu Telegram üzerinde yer alan Duyuru kanalında arazi satışı çekilişi ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Bilgilendirme metni:

728×90 muhabbit - My Neighbor Alice Arazi Satışının Yeni Tarihi Belli Oldu!300x250 muhabbit - My Neighbor Alice Arazi Satışının Yeni Tarihi Belli Oldu!

❗️ Arazi Satışı Çekilişi Güncellemesi ❗️

Gelecekteki komşularımız, arazi satışındaki ertelemelerden dolayı üzüldüğünüzü biliyoruz. Yine de bizim gece gündüz uğraşarak size en iyi ürünü vermeye çalıştığımızı belirtmek isteriz.🏡
❓ Peki son güncellemelerde neler var?
Bu haftaki son dış denetimini geçirdik ve arazi satışı için akıllı sözleşmelerde küçük değişiklikler yaptık. Sonrasında da son testleri büyüterek yapmaya devam ettik ve bazı karşılaştığımız hataları düzelttik.
🚀 Peki en önemlisi ne zaman başlayacak?
Arazi satış çekilişini 26 Mayıs Çarşamba günü başlatacağız.
☝🏼 Tekrar erteleme olacak mı?
Evet, arazi satışı çekilişinin bu tarihte başlayacağını doğruladık.
✋🏼 Kesinlikle ama kesinlikle emin misiniz?
Evet, Pam Beezley’in balı üstüne bahse gireriz ki %100 eminiz. 🐝
Hazırlık için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz 🙏🏼
Saygılarımızla,
Alice.

My Neighbor Alice Arazi Satışı Çekilişi’ne Nasıl Katılınır?

My Neighbor Alice arazi satışı çekilişine katılmak için önce bilinmesi veyahut sahip olunması gereken bazı kavramlar var. Bu kavramlar:

  • My Neighbor Alice oyununu ve ALICE token’ını biliyor olmak
  • Chromia ve CHR token’ını biliyor olmak
  • Metamask cüzdanına sahip olmak
  • NFT kavramını biliyor olmak

Bu kavramlar biliniyorsa katılım için gerekli bilgiler:

  • Staking portalı açıldığında kullanıcılar, kaydolmak için 20 ALICE token yatırmak zorunda.
  • Çekilişin kazananı olarak açıklanırsa kullanıcının yatırdığı 20 ALICE arazi teminatı için kullanılacak. Kazanamazsa kullanıcı bu 20 ALICE’i geri alabilecek veyahut sonraki çekiliş için teminat olarak bırakabilecek.
  • 14 günlük stake aşaması olacak.
  • Verilen 20 ALICE günlük 20 bilet kazandırabilecek. Yani teorik olarak bakıldığında sadece 20 ALICE stake ederek bir arazi kazanılabilecek. Fazladan ALICE stake eden kullanıcılar fazladan bilet kazanacak.
  • Stake edilen her 1 ALICE için günlük 1 bilet kazanma şansı olacak. Stake edilen her 20 CHR için ise günlük 1 bilet kazanma şansı olacak. Token’ların stake edildiğinde 14 gün boyunca kilitli kalacağı unutulmamalı.

My Neighbor Alice (MNA) Nedir?

My Neighbor Alice oyunun evreni, Snowflake Island, Medieval Plains, Lummestad (The Town), Nature’s Rest, Sandy Coast ve Submerged Island’s olarak adlandırılan 6 arazinin birleşmesinden meydana gelmektedir. Kullanıcılar oyundaki arazilerin belirli bir yüzdesine sahip olabilecekler. Araziler Binance Smart Chain üzerinde NFT olarak bulunmakta. Şu anda satışa sunulan ilk arazi “Nature’s Rest” olmakta.

My Neighbor Alice ve arazi satışı ile ilgili daha fazla bilgi almak için My Neighbor Alice Türkiye’nin Medium sayfasını inceleyebilir veyahut My Neighbor Alice Türkiye Telegram kanalına katılabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar