Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66188.02
1.14%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3562
4.78%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.09
2.52%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $606.8
1.78%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

My Neighbor Alice

My Neighbor Alice Kraken Borsasında Listelendi!

My Neighbor Alice yakında Kraken’de!

Clock
Paylaş
My Neighbor Alice Kraken Borsasında Listelendi!

Chromia platformunun iddialı oyunlarından biri olan My Neighbor Alice birçok borsadan sonra artık Kraken’de de listeleniyor.

Kraken borsasının kendi sitesinde yayımladığı yazıda ALICE ile birlikte;

728×90 muhabbit - My Neighbor Alice Kraken Borsasında Listelendi!300x250 muhabbit - My Neighbor Alice Kraken Borsasında Listelendi!
  • Audius (AUDIO), 
  • Biconomy (BICO), 
  • Ethereum Naming Service (ENS),
  •  Gala Games (GALA), 
  • Immutable X (IMX),  
  • Keep3r (KP3R), 
  • Merit Circle (MC), 
  • Woo Network (WOO) ve
  • Yield Guild Games (YGG) de listelendi.

Fon toplama evresinde olan coinlerin alım satımı 25 Şubat 2022 tarihinde başladı. Fon toplamaya katılmak için gerekli coinlerin en az miktarını Kraken hesabına atmanız gerekiyor.

Sonrasında, varlıklarınızı fon toplama (Funding) sekmesi altında depozito etmeniz gerekiyor. Depozito işlemi 20 adet onay gerektirdiğinden yaklaşık olarak 5 dakika sürmekte.

Kraken borsasını kullanarak Alice (ALICE), Audius (AUDIO), Ethereum Naming Service (ENS), Merit Circle (MC), Woo Network (WOO), Yield Guild Games (YGG) alım satımı ABD, Kanada, Avustralya ve Japonya’da yapılamamaktadır.

My Neighbor Alice Hakkında

My Neighbor Alice veya MNA, çok oyunculu bir inşa etme oyunudur. Odak noktası sadece blockchain oyuncuları değil, genel oyun topluluğu içindir. Oyuncu odaklı hikayesi ve eğlenceli oyun dinamiklerinin yanı sıra, blockchain tabanlı özellikleri ile herkesin oynayabileceği bir oyundur.

my neighbor alice - My Neighbor Alice Kraken Borsasında Listelendi!
my neighbor alice muhabbit

Oyun, Alice’in dünyası etrafında oluşmuştur. Herhangi bir oyuncunun arazi alarak, yaptığı eşyalar ile geliştirebileceği adalara sahiptir. Fakat aynı zamanda güçlü bir DeFi unsuruna sahip olması, kripto para ekosistemine hitap etmesini sağlar.

My Neighbor Alice öyküsel bir hikayeye sahiptir. Oyuncular arazilerine inşa edip yarattıkları nesneleri arkadaşlarına ve diğer oyunculara gösterebilecekleri için sosyal etkileşim ve yaratıcılık çıkış noktası olan bir oyundur.

Oyundaki çoğu eşya tamamen oyunculara ait olan değiştirilemez token (NFT) olarak sunulmaktadır.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar