Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69731.98
-0.34%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3831.88
2.21%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.85
-3.16%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $614.6
-1.25%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

My Neighbor Alice NFT’leri Bugün Binance NFT’de Satışa Çıkıyor!

My Neighbor Alice’in NFT’leri bugün (30 Temmuz 2021) Türkiye saati ile 14:00’da Binance NFT üzerinden satışa çıkıyor.

Clock
Paylaş
My Neighbor Alice NFT’leri Bugün Binance NFT’de Satışa Çıkıyor!

Blockchain tabanlı oyun My Neighbor Alice’in NFT’leri bugün (30 Temmuz 2021) Türkiye saati ile 14:00’da Binance NFT üzerinden satışa çıkıyor.

My Neighbor Alice’in Yaz Gündönümü Festivali Binance’in yeni NFT pazar yeri Binance NFT ile gerçekleşecek. Bir süredir satışı için geri sayımda olan My Neighbor Alice NFT’leri Binance NFT’de Türkiye saati ile 14:00’da satışa sunulacak.

728×90 muhabbit - My Neighbor Alice NFT'leri Bugün Binance NFT'de Satışa Çıkıyor!300x250 muhabbit - My Neighbor Alice NFT'leri Bugün Binance NFT'de Satışa Çıkıyor!

My Neighbor Alice Yaz Gündönümü Etkinliğinde Neler Yapılabilir?

Antler Interactive takımı bu yıl, İskandinavya’daki yaz gündönümü sırasında gerçek dünyadaki Yaz Gündönümü kutlamalarına atıfta bulunan bir NFT festivali getiriyor. Yaz Gündönümü NFT Festivali sırasında yapılacak birkaç şey var.

  • Sınırlı sayıdaki Yaz Gündönümü NFT İndirimine katılmak
  • Etkinliğe özel, oyun içi öğelerin sahibi olmak
  • Binance’in yepyeni platformu Binance NFT pazar yerini keşfetmek
  • Temalı topluluk etkinliklerine katılmak

Yaz Gündönümü festivalinde My Neighbor Alice’in 40 bin Gizemli Sepet’i satışa sunulacak. Her bir Gizemli Sepet 1 NFT içermekte ve festivalde toplamda 40 bin NFT satışa sunuluyor. Her bir Gizemli Sepet’in fiyatı 10 BUSD olarak belirlenmiş. NFT’lerin içerisinde My Neighbor Alice oyununda kullanılmak üzere giyilebilir ürünler de mevcut.

Bununla birlikte Mystery Basket, My Neighbor Alice ve Alice’s Mysterious Seed mini oyununda kullanılabilecek 16 eşsiz, satın alınabilir oyun içi öğe de satışa sunulmakta. %0,15 olasılıkla, satın aldığınız sepette NFT’lerden birinin süper nadir bir Animal NFT olma olasılığı da mevcut!

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar