Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63753.15
3.17%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3492.99
2.19%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.72
-1.39%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.8
1.32%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

My Neighbor Alice’in Arazi Satışı Başladı!

Arazi satışı Nature’s Rest bölgesi için geçerli olacak.

Clock
Paylaş
My Neighbor Alice’in Arazi Satışı Başladı!

Popüler blockchain oyunu MNA (My Neighbor Alice) için arazi satışı portalı açıldı. Katılımcıların satışa dahil olabilmesi için My Neighbor Alice web sitesi üzerinden 20 ALICE tokenı yatırması ve bilet kazanmak için kayıt olması gerekmekte.

Binance BannerBinance Banner

6 ada bölgesinden biri olan Nature’s Rest için geçerli olacak arazi satışında kullanıcılar, 1 ALICE bahis başına bir ek bilet alacak. Kullanıcı arazi satış piyangosunda seçilirse, yatırdıkları 20 ALICE’i arsa alımı için bir ödeme olarak kullanılacak. Kullanıcı katılım hakkı kazanmazsa, yatırılan miktar bir sonraki arazi satışı için kullanılabilecek veya geri çekebilecek.

ALICE ekibi, aynı zamanda Chromia stake eden kullanıcıları da kabul edecek. Chromia staking işlemi ise https://www.chromia.com/staking/ adresindeki Chromia stake portalı üzerinden gerçekleştirilecek. Stake edilen her bir ALICE için 1 bilet, her 20 CHR için de 1 bilet hakkı kazanacak olan kullanıcılar, 14 günlük staking süresinin ardından biletlerine kavuşacak.

Önümüzdeki dönemde de arazi satışlarının devam edeceğini belirten My Neighbor Alice ekibi, arazi sahiplerinin NFT ekleme, arkadaş davet etme ve daha birçok özellik ile oyuna dahil olabileceğini belirtiyor.

MNA (My Neighbor Alice) Nedir?

Kısaca bahsetmek gerekirse MNA’nın oyun dünyası, arsa adı verilen arazi bölümlerine ayrılmıştır. Bu arsalar, Binance Akıllı Zincir üzerinde yaşayan NFT‘ler olarak var olacak. Zamanla bu oyun dünyasındaki arsaların belirli bir yüzdesinin halka açık hale getirileceği bildiriliyor. 

MNA Arazi Satışı ise, kullanıcıların bir arsa satın alma hakkını kazanabilecekleri bir mekanizmadır. Oyun altı adet oyun bölgesinden oluşuyor. Bu ada bölgeleri: Snowflake Island, Medieval Plains, Lummestad (The Town), Nature’s Rest, Sandy Coast ve Submerged Island’s olarak adlandırılıyor.

My Neighbour Alice ve arazi satışı ile ilgili daha fazla bilgi almak için My Neighbor Alice Türkiye’nin Medium sayfasını inceleyebilir veya My Neighbor Alice Türkiye Telegram kanalına katılabilirsiniz.

NFT haberleri için: NFT Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar