Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56918.22
1.33%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3245.7
0.26%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.14
-0.74%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.1
-1.52%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

My Neighbor Alice’in İlk Arazi Satışı Çekilişi Sonlandı!

My Neighbor Alice’in ilk arazi satışı çekilişi sona erdi.

Clock
Paylaş
My Neighbor Alice’in İlk Arazi Satışı Çekilişi Sonlandı!

Blockchain tabanlı oyun My Neighbor Alice’in ilk Arazi Satışı Çekilişi bugün (12 Haziran 2021) sonlandı.

26 Mayıs 2021 tarihinde başlayan My Neighbor Alice’in ilk Arazi Satışı Çekilişi bugün sona erdi. My Neighbor Alice’in Haziran ayı etkinlik takviminde de paylaşıldığı gibi dün (11 Haziran) çekilişe katılmak için yapılan staking sona ermişti.

Staking’in sona ermesinden sonra bugün My Neighbor Alice’in sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla birlikte Arazi Satışı Çekilişi sona erdi. Oyunun “Nature’s Rest” arazisinin yeni sahipleri, çekilişle rastgele olarak seçildi.

Binance BannerBinance Banner

My Neighbor Alice’in ilk Arazi Satışı Çekilişine katılanlar kazanıp kazanmadıklarını sistemde Pano kısmında Ödüller sekmesinden öğrenebilir.

My Neighbor Alice Arazi Satışı Çekilişinde Arazi Kazanamayanlar Ne Yapabilir?

My Neighbor Alice’in arazisinden bir parça istediniz ve Arazi Satışı Çekilişi’ne katıldınız. Ancak çekilişin kazananlarından biri değilseniz neler yapabilirsiniz? Öncelikle kazanamayanların iki seçeneği mevcut.

  1. Çekilişe katılmak için teminat olarak gösterilen ALICE’i iade olarak alabilecek.
  2. Sonraki çekiliş için teminat olarak sistemde bırakabilecek.

Bir sonraki arazi satışı çekilişine katılmayı düşünen kullanıcılar, sistemde teminat olarak bırakabilecek. Düşünmeyen veyahut şu an için ALICE kitlemek istemeyenler sistemdeki teminatlarını geri alabilecek.

My Neighbor Alice ve arazi satışı ile ilgili daha fazla bilgi almak için My Neighbor Alice Türkiye’nin Medium sayfasını inceleyebilir veyahut My Neighbor Alice Türkiye Telegram kanalına katılabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar