Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68883.99
1.62%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3867.45
0.76%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.3
1.50%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.5
0.94%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

My Neighbor Alice

MyNeighborAlice ALICE Fiyat Analizi 14.12.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Alice’i inceliyoruz. Alice grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
MyNeighborAlice ALICE Fiyat Analizi 14.12.2021

İyi akşamlar gerçi sinirleri zorlayan bir piyasada ne kadar iyi olabilir orasını bilemiyorum. Bugün bir oyun projesi olan My Neighbor Alice projesine ait ALICE fiyat grafiğini inceleyeceğim. Lafı uzatmadan analiz kısmımıza geçelim.

ALICE Fiyat 14 Aralık 2021

ALICE yaklaşık son 10 gündür bir destek bölgesindeki hareketine devam etmekte. Yazıyı hazırladığım saatte 11.42 dolar seviyesinden işlem görmekte.

728×90 muhabbit - MyNeighborAlice ALICE Fiyat Analizi 14.12.2021300x250 muhabbit - MyNeighborAlice ALICE Fiyat Analizi 14.12.2021

ALICE Grafik 14 Aralık 2021

qRMipGft - MyNeighborAlice ALICE Fiyat Analizi 14.12.2021
MyNeighborAlice ALICE fiyat grafiği 14.12.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasında işlem gören ALICE/USDT işlem çiftine ait fiyat grafiği. Grafik 4 saatlik zaman dilimindedir ve TradingView’den temin edilmiştir.

ALICE Analiz 14 Aralık 2021

Grafikteki yeşil bölgeler ALICE grafiğinde şu an için takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Umarım fiyat yükselir de yukardaki dirençleri analiz edebiliriz.

ALICE grafiğine baktığımızda 12 dolar bölgesindeki destek gözümüze çarpmakta. Fiyat son 10 gündür bu bölge üzerinde hareket etmekte ve şu an bu bölgenin içerisinde sıkışmış durumda. Aslında bir yandan fiyat hareketi yavaşlayarak akümüle olduğunu söyleyebiliriz. Ancak diğer yandan fiyat destek bölgesini her test edişinde biraz daha zayıflatmakta. Yani anlayacağınız üzere biraz arafta kalmış durumda. Burada yapabileceğimiz en iyi şey fiyatın iki tarafa da hareket ihtimaline karşı planlarımızı kurmak. Grafikte bir düşen trend belirttim. Buranın kırılması fiyatın üzerindeki baskıyı kıracaktır diye düşünüyorum. Negatif olarak baktığımızda ise 12 dolar bölgesi kısa vadede belirleyici olacaktır diye düşünüyorum. Umarım bu destek bölgesi kırılmaz.

ALICE Yorum 14 Aralık 2021

Yukarda da bahsettiğim gibi ALICE fiyat şu an biraz ortada gibi. Bu şekilde konuşunca bazı arkadaşlar kızıyor “iki tarafı da söylemişsin bu ne böyle” diye. Ancak bazı zamanlarda fiyat yönünü kestirmek oldukça zordur. Böyle durumlarda oluşabilecek senaryoları belirleyip bunlara göre yol haritası çıkarmak en iyisidir.

Bu analize Tradingview üzerinde ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar