Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51750
1.28%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3068.68
3.86%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.18
2.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $384.6
1.32%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

MyNeighborAlice ALICE Fiyat Analizi 29.09.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Alice’i inceliyoruz. Alice grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
MyNeighborAlice ALICE Fiyat Analizi 29.09.2021

Herkese iyi akşamlar, bu akşamki fiyat analizi yazımda My Neighbor Alice fiyat grafiğini inceleyeceğim. Eğer takip ediyorsanız şu an ALICE’de arazi satışı etkinliği bulunmakta. Geçtiğimiz dönemlerde bunun fiyata etkisi olduğunu düşünmekteyim. Şu anda da fiyat destek seviyesinden güzel bir yükseliş gösterdi ve direnç bölgesine yaklaştı. Şimdi analiz kısmımıza geçip daha detaylı inceleyelim.

Binance BannerBinance Banner

ALICE Fiyat 29 Eylül 2021

Binance borsasında listeli ALICE/USDT paritesi verilerine göre 9 doların altına düşmüştü. Buradaki destek seviyesinden tepki aldı ve şu an 11 doların üzerine kadar çıktı. Yazıyı hazırladığım saatte 10,69 dolar seviyesinden işlem görmekte.

ALICE Grafik 29 Eylül 2021

MyNeighborAlice ALICE fiyat grafiği 29.09.2021. 2 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasında listeli ALICE/USDT paritesine ait fiyat grafiği. Grafik Tradingview’den alınmıştır ve 2 saatlik zaman dilimindedir.

ALICE Analiz 29 Eylül 2021

Grafikteki yeşil bölgeler ALICE grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. 10,50 dolar bölgesindeki destek hariç bu bölgelerin tümü 4 saatlik zaman dilime aitler. Haliyle bu bölgeler fiyatın genel yönü hakkında bize bilgi vermekte.

ALICE grafiğinde net bir formasyon görememekteyim. Ancak destek ve direnç bölgeleri arasındaki fiyat hareketi oldukça güzel. 11,5-12 dolar bölgesinin oldukça önemli olduğunu direkt olarak görmekteyiz. 20 Eylül’e kadar fiyat burayı destek olarak kullanmış ve çok sayıda test etmiş. Buranın kırılmasıyla artık direnç olarak çalışmakta. Aslında fiyat da bugün bu bölgenin kıyısından dönmüş durumda.

Grafikte oluşan son diplere baktığımızda (20-27 Eylül arası) fiyat ile RSI dipleri arasında net olmasa da bir uyumsuzluk oluştuğunu görmekteyiz. Bunun yanında fiyat 11,5 dolar bölgesini ikinci defa test ettiğini söyleyebiliriz. Biliyorsunuz ki bir bölge ne kadar test edilirse o denli güçsüzleşmektedir.

ALICE Yorum 29 Eylül 2021

Yukarıda grafikte bir pozitif uyumsuzluk olduğunu ve direncin ikinci defa test edildiğini belirttim. Bunlar bizim için grafikte gelişen olumlu şeyler. Ancak henüz 11,5 dolar bölgesindeki direnç kırılmadığı için bunların karşılığını görmemekteyiz. Bu bölgenin kırılmasıyla son zamanlarda yaşadığımız yükselişlerin devamının geleceğini düşünmekteyim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar