Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51657.69
1.76%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3028.52
3.67%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.85
3.37%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $380.4
1.52%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

MyNeighborAlice ALICE Fiyat Analizi 19.03.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Alice’i inceliyoruz. Alice grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
MyNeighborAlice ALICE Fiyat Analizi 19.03.2022

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda My Neighbor Alice grafiğini inceleyeceğim. ALICE grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri ele alacağımız yazımızda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Grafiğimizi 4 başlık altında değerlendireceğim. Fiyat, grafik, analiz ve yorum başlıkları altında inceleyeceğim Alice fiyat analizimize geçelim.

Binance BannerBinance Banner

ALICE Fiyat 19 Mart 2022

12 günlük zaman dilimi içerisinde oluşan TOBO (Ters Omuz Baş Omuz) formasyonunu grafik başlığı altında paylaşacağım. TOBO formasyonu fiyat açısından oldukça olumlu karşılanır. ALICE şu an 6,65 dolar seviyesinde işlem görmekte.

ALICE Grafik 19 Mart 2022

MyNeighborAlice ALICE fiyat grafiği 19.03.2022. 2 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasının ALICE/USDT paritesini kullanarak hazırladığım grafik TradingView aracılığıyla temin edilmiştir. 2 saatlik zaman diliminde inceleyeceğim grafikte TOBO formasyonu bulunmaktadır. TOBO formasyonunun hedef seviyeleri ise beyaz yatay çizgiler yardımıyla işaretlenmiştir. Grafiğimizin alt kısmında ise RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

ALICE Analiz 19 Mart 2022

Daha önceki fiyat analizlerimizde TOBO formasyonunu sıklıkla anlattım. Yükseliş formasyonlarından biri olan TOBO formasyonu neckline seviyesinin aşılmasıyla aktif olur. Formasyonun aktif olmasıyla birlikte neckline seviyesiyle baş bölgesi arasındaki mesafe kadar yükseliş beklenir. Umarım ALICE grafiğinde oluşan TOBO formasyonu hedefine ulaşır ve yatırımcılarını mutlu eder.

Grafik üzerinde belirttiğim 6,92 dolar ve 7,43 dolar seviyeleri takip edilebilecek önemli seviyelerdir. Yatay direnç bölgesi olarak takip edilebilecek bu seviyeleri yakından takip etmekte fayda var.

ALICE Yorum 19 Mart 2022

Analiz kısmında belirttiğim TOBO yapısı oldukça güzel görünmekte. Omuzlara baktığımız zaman simetrik şekilde bir oluşum tamamlanmış durumda. Formasyon hedefine ulaşması durumunda ALICE %15-%20 oranında değer kazanmış olacaktır.

ALICE grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde ALICE/USDT hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar