Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67310.52
-0.09%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3466.01
-1.07%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.02
2.66%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $593.6
-1.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Nansen, Erken Dönem Base Balinalarının Geçmiş Yatırımlarını İzledi

Clock
Paylaş
Nansen, Erken Dönem Base Balinalarının Geçmiş Yatırımlarını İzledi

Blockchain analiz şirketi Nansen, on-chain analizinde erken dönem Base balinalarının; Unibot, Rollbit ve bazı memecoin’lere büyük yatırımlar yapan aynı balinalar olduğunu ortaya çıkardı.

Ayrıca balinaların, Coinbase’in Layer 2 ağı olan Base’i, halka arz olmadan önce de aktif olarak kullandıkları görüldü. Balinalar, aynı zamanda bazı popüler DeFi uygulamalarını ve DEX aggregatörlerini de kullanıyorlar. Bunların yanı sıra; Telegram bot projesi Unibot, Pepe ve Toshi gibi memecoin’ler ile on-chain oyun uygulaması Rollbit gibi projelerde de yatırımları görülüyor.

728×90 muhabbit - Nansen, Erken Dönem Base Balinalarının Geçmiş Yatırımlarını İzledi300x250 muhabbit - Nansen, Erken Dönem Base Balinalarının Geçmiş Yatırımlarını İzledi

Erken dönem Base balinalarının; Ethereum üzerindeki bridge işlemleri ile ağa katılan ve Base’in resmi açılışından önce de toplamda 100 milyon dolarlık varlık için bridge işlemi yapan, temelde kripto piyasasına aşina yatırımcılar olduğu belirtildi.

Nansen analistleri, bu balinaları “degen” eğilimli olarak sınıflandırıyor. Çünkü kısa süre içinde farklı varlıklar arasında hareket etme eğilimi gösteriyorlar. Degen terimi genellikle riskli ve spekülatif davranışları ifade eder. Özellikle kripto paraların fiyat hareketlerinden hızlıca yararlanma ve kısa vadeli fırsatları değerlendirme eğiliminde olan kişiler için bu terim sık kullanılır.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberler

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar