Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $70312.01
-1.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3804
3.67%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41.09
3.06%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $619.1
3.20%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Narkasa’dan Profesyonel Trader’lar İçin PRO Adımı!

Türkiye merkezli kripto para borsası Narkasa, PRO özelliğini duyurdu.

Clock
Paylaş
Narkasa’dan Profesyonel Trader’lar İçin PRO Adımı!

Türkiye merkezli kripto para borsası Narkasa, profesyonel yatırımcılar, trader’lar için PRO özelliğinin açıldığını müjdeledi.

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden Narkasa Türkiye hesabından yapılan açıklama, profesyonel yatırımcıları sevindirdi. Narkasa’nın PRO özelliğinin kullanılmasıyla artık daha profesyonel grafikler ile alım satım işlemleri gerçekleştirilebilecek.

728×90 muhabbit - Narkasa'dan Profesyonel Trader'lar İçin PRO Adımı!300x250 muhabbit - Narkasa'dan Profesyonel Trader'lar İçin PRO Adımı!

PRO Özelliği Kolayca Kullanılabiliyor!

Türkiye merkezli kripto para borsası Narkasa’nın internet sitesinden ulaşılabilen PRO özelliği, tüm kullanıcıların ulaşabileceği bir noktada. Arayüzü basit ve anlaşılır olan PRO, yatırımcıların ihtiyacı olan tüm bilgileri bir arada sunmakta.

narkasa pro muhabbit 1137x600 - Narkasa'dan Profesyonel Trader'lar İçin PRO Adımı!
Narkasa, PRO özelliği


Henüz çok yeni bir platform olmasına rağmen zirveye oynayan Türkiye merkezli kripto para alım satım platformu Narkasa hakkında detaylı bilgiye, Narkasa.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar