Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59205.03
4.57%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3356.01
3.03%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.12
1.75%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $412.6
3.41%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Narkasa’nın CEO’su Erdal Kaya, Mesut Yar Sunuculuğundaki Nartalks’a Konuk Oldu!

Narkasa sponsorluğunda, Mesut Yar sunuculuğunda gerçekleştirilen Nartalks’un 15. bölümünün konuğu Narkasa’nın CEO’su Erdal Kaya oldu.

Clock
Paylaş
Narkasa’nın CEO’su Erdal Kaya, Mesut Yar Sunuculuğundaki Nartalks’a Konuk Oldu!

Türkiye merkezli kripto para borsası Narkasa’nın sponsorluğunda, ünlü sunucu Mesut Yar’ın sunuculuğuyla gerçekleştirilen Nartalks’un 15. bölümünün konuğu Narkasa’nın CEO’su Erdal Kaya oldu.

Erdal Kaya, Mesut Yar’a konuk olduğu programda, Narkasa’yı kurarken özellikle Türkiye’de kripto para camiasının kitlelere ulaşacağını, gelişeceğini öngördüklerini ancak bu kadar hızlı olmasını beklemediklerini dile getirdi.

Yatırımcıların sık sık karşılaştığı “Yatırım tavsiyesi değildir/ytd” konusunu açıklığa kavuşturan Kaya, sektörün henüz çok yeni olduğunu, gelişmekte olduğunu da konuşma içerisinde vurguladı.

Kaya, Narkasa’nın kuruluş evresinde dünyadaki bütün kripto para borsalarına üye olarak öncelikle onları incelediklerini dile getirdi. Temel sorunun yoğunluk anında sistemlerinin kilitlenmesi olduğunu gözlemleyen Kaya ve arkadaşları, Narkasa’yı kurarken önceliği bu soruna verdiklerini söyledi.

Kesintisiz hizmeti ilke olarak edindiklerini söyleyen Kaya, kripto para dünyasında güvenliğin önemini bir kez daha vurguladı. Siber güvenlik şirketi CER_live tarafından yapılan listelemede dünyanın en güvenli kripto para borsaları olarak belirlenen ilk 50 kripto para borsası arasında yer aldıklarını ve Türkiye’nin en güvenli kripto para borsası olarak kayıtlara geçtiklerini hatırlattı.

Listeleme kriterleri sorulduğunda Kaya, CoinMarketCap’te yer alan ilk 50 kripto parayı listelemeyi planladıklarını, bununla birlikte gizlilik odaklı kripto paraları, güvenli olmadıklarını düşündükleri için listelerinin dışında tutmayı planladıklarını açıkladı.

Dün (17.04.2021) akşam saatlerinde yayınlanan video’da Kaya, adeta dün gece Bitcoin fiyatında gerçekleşen düşüşünü öngörüyor. Kaya, yakın zamanda bir düşüşün daha doğrusu bir düzeltmenin meydana gelmesini beklediklerini ifade ediyor.

Ne derece düşeceğini bilmediklerini ancak bu uzun süren rallide belirli aralıklarda düşüşlerin meydana geldiğini, yeni yatırımcıların durumu yönetemeyip panik satışı yaptığını ve bunun da çok derin düşüşlere yol açabileceğini belirtti. Bununla birlikte Kaya, stop loss kullanımının özellikle de yeni yatırımcılar için ne derece önemli olduğunu bir kez daha hatırlattı.

Binance BannerBinance Banner

Teorik Olarak Bitcoin’in 1 Milyon Doları Görmemesi İçin Sebep Yok!

Nartalks’un 15. bölümünü buradan izleyebilirsiniz:

Henüz çok yeni bir platform olmasına rağmen zirveye yerleşen Türkiye merkezli kripto para alım satım platformu Narkasa hakkında detaylı bilgiye, Narkasa.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar