Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56854.58
10.63%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3257.23
6.00%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.2
5.95%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.3
0.71%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

MUHABBİT ÖZEL

Nartalks’un Konuğu İş Kadını Özlem Denizmen Oldu!

Narkasa’nın sponsorluğunda, ünlü sunucu Mesut Yar’ın sunuculuğuyla gerçekleştirilen Nartalks’un 20. bölümünün konuğu İş Kadını Özlem Denizmen oldu.

Clock
Paylaş
Nartalks’un Konuğu İş Kadını Özlem Denizmen Oldu!

Türkiye merkezli kripto para borsası Narkasa’nın sponsorluğunda, ünlü sunucu Mesut Yar’ın sunuculuğuyla gerçekleştirilen Nartalks’un 20. bölümünün konuğu İş Kadını Özlem Denizmen oldu.

Programda Özlem Denizmen ile tasarruf, yatırım planlamaları ve kripto paralar konuşuldu. Hayatının neredeyse yarısını yurt dışında geçiren Özlem Denizmen, öğrenilmiş tasarrufun kültürümüze tekrar dönmesi gerektiğini dile getirdi.

Denizmen, Türkiye’de önceliğin ev almak olduğunu ancak yaşa göre de değişebildiğini dile getirdi. 25-30 yaşlarındaki önceliğin araba almak daha sonrasında da evlilikle birlikte ev almak olduğunu söyledi. Altın, ev, araba ve döviz gibi geleneksel yatırımlardan sonra kripto paraların da Türk milletinin sevdiği yatırımlar arasında kendine bir yer ettiğini ifade etti.

Binance BannerBinance Banner

Blockchain devriminin içinde olmamız lazım!

Kripto para konusunda kimsenin tüyosunun alınmaması gerektiğini, duygu kontrolünün yapılması ve piyasaya küçük miktarlarla girilmesi gerektiğini ifade etti. Finansal okur yazarlığın öneminden bahseden Denizmen, tavsiyelere kulak asmayarak yatırım yapılacak olan kripto paranın araştırılması gerektiğini söyledi.

İng Bank’ın Türkiye raporuna değinen Denizmen, kripto paraların bir yatırım tercihi olarak 7. sırada yer aldığını söyledi. Bununla birlikte Türkiye’de 1 milyar dolarlık hacim olduğunu da ekledi.

Kimseden Tüyo Almayın!

Nartalks’un 20. bölümünü buradan izleyebilirsiniz:

Henüz çok yeni bir platform olmasına rağmen zirveye oynayan Türkiye merkezli kripto para alım satım platformu Narkasa hakkında detaylı bilgiye, Narkasa.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar