Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59948.04
2.61%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3198.53
1.33%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.03
0.85%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.3
-0.19%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

NASCAR’da Artık Bir Bitcoin Logolu Yarış Aracı Var!

Bitcoin logosu aynı zamanda Wallace’ın kıyafetinde de bulunacak.

Clock
Paylaş
NASCAR’da Artık Bir Bitcoin Logolu Yarış Aracı Var!

Darrell “Bubba” Wallace isimli NASCAR yarışçısının aracında artık Bitcoin logosu bulunmakta.

Aynı zamanda NASCAR dünyasındaki tek Afro- Amerikan yarışçı olarak da dikkatleri üstüne çeken yarışçının aracı Twitter ve Square CEO’su Jack tarafından paylaşılmış durumda.

728×90 muhabbit - NASCAR'da Artık Bir Bitcoin Logolu Yarış Aracı Var!300x250 muhabbit - NASCAR'da Artık Bir Bitcoin Logolu Yarış Aracı Var!

Bitcoin logosu aynı zamanda Wallace’ın kıyafetinde de bulunacak.

Cash App sponsorluğunda yarışacak olan Wallace, Cash App logosunun yanında Bitcoin logosunu da taşıyacak. Geçtiğimiz günlerde Konfederasyon Bayrağı’nın  yarışlarda kullanılmasının yasaklanması için NASCAR’ı zorlayan Wallace adeta bir stara dönüşmüştü.

kıyafet - NASCAR'da Artık Bir Bitcoin Logolu Yarış Aracı Var!
Bubba Wallace Yarış Kıyafeti

Konu ile ilgili olarak Twitter üzerinde yorumda bulunan Başkan Donald Trump, Wallace’ın hareketlerinin NASCAR’ın izlenme oranlarına zarar verdiğini belirtmişti. Fakat FOX’un izlenme rakamları incelendiğinde düşüş yerine yüzde 8’lik bir artış oraya çıkmış durumda.

Yeni ortaklık ile ilgili olarak oldukça pozitif yorumlar yapılmakta. Reddit kullanıcılarında “degentrader69” anlaşma sayesinde Bitcoin fiyatının bu haftanın sonuna kadar 100.000 $’a ulaşmasını beklediğini açıkladı.

“NewmoneyFC” isimli kullanıcı ise Trump’ın Wallace’ı eleştiren yeni bir tweet daha atması halinde protestoların başlayacağını, protestocuların da Bitcoin fiyatını yükseltebileceği yorumunu yaptı.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar