Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66753.83
-1.90%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3484.6
-1.59%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.26
-5.10%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600
-2.06%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

NBA Efsanesi Kevin Durant, Coinbase’in Yeni Marka Yüzü Olacak!

Kripto para borsaları, kendi markalarını ve ürünlerini tanıtmak için ünlü isimlerle anlaşıyorlar.

Clock
Paylaş
NBA Efsanesi Kevin Durant, Coinbase’in Yeni Marka Yüzü Olacak!

“KD” olarak da bilinen NBA efsanesi Kevin Durant, Coinbase’in reklamlarında oynayacak. Durant, Brooklyn Nets takımında güzel bir sezon geçiriyor. KD, tüm zamanların en iyi profesyonel basketbol oyuncularından biri olarak kabul ediliyor. Durant’in menajeri Rich Kleiman’a göre Brooklyn Nets’in yıldızı Coinbase’in yeni yüzü olacak.

728×90 muhabbit - NBA Efsanesi Kevin Durant, Coinbase'in Yeni Marka Yüzü Olacak!300x250 muhabbit - NBA Efsanesi Kevin Durant, Coinbase'in Yeni Marka Yüzü Olacak!

Kevin Durant, çok fazla reklamlarda oynamamasıyla birlikte sadece Nike ve Foot Locker gibi büyük markalarla anlaşma yaptığı için dünyanın en yüksek ücretli basketbolcularından biri olmaya devam ediyor.

Ayrıca Durant ve Thirty Five Ventures adlı yatırım fonuyla 2017 yılında Coinbase’e yatırım yaptı. NBA efsanesi, Opensea gibi diğer kripto para şirketlerine yatırım yaptı.

Spor Sektörü ve Kripto Paralar

Kripto para şirketi spor sektöründe sponsor olarak çok fazla görmeye başladık. Miami Heat Arena’nın adını FTX Arena olarak değiştirilmesi bunun en büyük örneklerinden biridir.

Crypto.com borsası, Los Angeles Lakers Staples Center’ın adını “Crypto.com Arena” olarak değiştirmek için bir anlaşma yaptı. Crypto.com borsası ayrıca MMA eğlence şirketi UFC ile bir anlaşma imzaladı. Bunun dışında F1, UFC ve futbol takımlarıyla bir çok anlaşma yapıldı.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar