Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61311.19
2.82%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3277.24
2.92%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.62
2.03%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $546.8
1.75%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

NEAR Foundation ve Alibaba Cloud İşbirliği!

NEAR Foundation, Asya’daki Web3 büyümesini hızlandırmak için Alibaba Cloud ile işbirliği sağladıklarını kamuoyuna duyurdu

Clock
Paylaş
NEAR Foundation ve Alibaba Cloud İşbirliği!

NEAR Foundation, Asya’daki Web3 büyümesini hızlandırmak için Alibaba Cloud ile işbirliği sağladıklarını kamuoyuna duyurdu. Söz konusu bu işbirliği neticesinde geliştiricilere veri sorgu API’si sağlamak için çok zincirli indeksleme hizmeti sunulacak.

NEAR Foundation bu ortaklıkla birlikte Asya ve Orta Doğu’daki geliştirici ekosistemine erişim sağlayarak, daha fazla geliştiriciyi NEAR protokolü üzerine çekmeyi planlıyor. Böylelikle NEAR projesinde doğrulayıcı olmak isteyen geliştiriciler Alibaba Cloud’un hizmetini ve altyapısından faydalanabilecekler.

728×90 muhabbit - NEAR Foundation ve Alibaba Cloud İşbirliği!300x250 muhabbit - NEAR Foundation ve Alibaba Cloud İşbirliği!

Yakın zaman önce Alibaba Cloud, Web3 yatırımcısı Joseph Tsai’yi işe alarak bu alanda hamleler yapacağının sinyallerini zaten vermişti. Alibaba Cloud Web3 çözümleri başkanı Raymond Xiao ise bu ortaklıkla ilgili olarak şunları söyledi:

“NEAR Foundation ve Alibaba Cloud ortaklığı, Web3 geliştiricilerini fırsatları keşfetmeleri için önemli bir ortaklıktır.”

Alibaba Cloud Web3 çözümleri başkanı Raymond Xiao

Alibaba Cloud ve Avalanche İle de Metaverse Ortaklığı Yapmıştı!

avalanche - NEAR Foundation ve Alibaba Cloud İşbirliği!

Hatırlayacağınız üzere yakın zaman önce Alibaba Cloud ile Avalanche ortaklığı da gelmişti. Çinli teknoloji devi Alibaba şirketinin Cloud bölümü, Avalanche blockchain’i üzerinde Metaverse Launchpad’i oluşturacağını kamuoyuna duyurmuştu. Bu ortaklıkta Alibaba Cloud, Avalanche üzerinde şirketlerin metaverse alanlarını özelleştirmesine ve sürdürmesine olanak tanıyan Cloudverse’i oluşturmuştu. Cloudverse adı verilen bu launchpad ise şirketlerin metaverse alanlarını özelleştirmeleri, bakımını kolaylaştırmaları ve sürdürmeleri için uçtan uca bir platform oluşturmak için özel olarak tasarlandı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar