Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61519.91
-2.95%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3386.68
-2.78%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.49
2.04%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $405.2
-2.69%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

SON DAKİKA

Nervos Ağı, Yazılımcıları Desteklemek İçin Fon Sağlayacak!

Nervos yazılımcılara 30 milyon dolar dağıtıyor.

Clock
Paylaş
Nervos Ağı, Yazılımcıları Desteklemek İçin Fon Sağlayacak!

Çin menşeili blockchain ağı Nervos altyapı gelişimini desteklemek için 30 milyon dolarlık hibe fonu dağıtacağını açıkladı. Ethereum madencilik havuzu Spark Pool’un yaratıcıları tarafından 2018 yılında kurulan Nervos blockchain ekosistemi, iki katmanlı tasarımıyla güvenlik ve ölçeklenebilirlik konularını çözmeyi hedefliyor. 2019’un Kasım ayında Nervos, açık kaynaklı mainneti “Lina”yı halka açışının ardından 72 milyon dolarlık ICO’sunu tamamlamıştı.

Nervos’un kurucularından Kevin Wang, “Blockchain endüstrisinin kökleri açık kaynak felsefesine dayanıyor, bu yüzden de insanların vizyonlarını ve katkılarını yansıtan kapsayıcı bir ekosistem inşa etmek bizim için inanılmaz derecede önemli” dedi.

Geçen yıl Nervos, Çin’in en büyük devlet bankalarından biri olan CMBI ve kripto para borsası Huobi ile iki büyük ortaklık sağladı. CMBI, ödemeler ve kimlik doğrulamayla ilgili merkeziyetsiz uygulamalar oluşturmak için Nervos’un ağından yararlanmaya hazırlanırken, Huobi kendi genel coini olan HT’nin mainnete taşınması süresince Nervos ile birlikte çalışıyor

Binance BannerBinance Banner

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar