Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66998
-0.15%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3454.01
-1.53%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.61
6.25%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592.3
-0.59%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Netflix Bütçesini Dogecoin Alarak Neredeyse 7 Kat Artırdı!

Clock
Paylaş
Netflix Bütçesini Dogecoin Alarak Neredeyse 7 Kat Artırdı!

Ünlü yönetmen Carl Erik Rinsch, bilimkurgu dizisi Conquest’in bütçesinden 4 milyon doları tam 27 milyon dolara çıkardı. Bunu dogecoin’e yatırım yaparak başarmış olması ise şaşırtıcı! Ancak, raporlara bakılırsa olanlar gerçek.

New York Times’ın haberine göre, yönetmen Carl Erik Rinsch, bilimkurgu dizisi Conquest’in bütçesinden 4 milyon dolar kullandı. Ancak yönetmen dizi bütçesi için hala 14 milyon dolara daha ihtiyacı olduğunu savunuyor. Rinsch, dizi için ilk önce 44 milyon dolar aldı. Ancak 55 milyon dolar harcanan dizinin henüz bir bölümü bile Netflix’te yayınlanmadı. Rinsch ve Netflix davalık oldular.

728×90 muhabbit - Netflix Bütçesini Dogecoin Alarak Neredeyse 7 Kat Artırdı!300x250 muhabbit - Netflix Bütçesini Dogecoin Alarak Neredeyse 7 Kat Artırdı!

Netflix ilk önce Rinsch’e 44 milyon dolarlık bir bütçe teklif etti. Fakat yönetmen daha fazla fona ihtiyacı olduğunu söyledi. Netflix şartları zorladı ve diziyi tamamlaması şartıyla 11 milyon dolar daha fon sağladı.

Ancak Rinsch, bu fonların 10,5 milyon dolarını borsada kullandı ve 6 milyon dolar kaybetti. Yaklaşık 4 milyon doları bir kripto borsasına aktararak DOGE coin satın aldı. Daha sonra yatırımını 27 milyon dolar olarak geri çekti.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar