Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65533.12
-1.24%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3437.8
-4.28%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.44
-10.43%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $594
-2.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

Netflix’in “Stranger Things” Dizisi İçin Çıkardığı NFT’ler Kullanıcılar Arasında Tartışmaya Sebep Oldu!

Stranger Things’in 4. sezonu için nasıl bir NFT koleksiyonu hazırlandı? Dizi severlerin NFT’lere yorumu ne oldu?

Clock
Paylaş
Netflix’in “Stranger Things” Dizisi İçin Çıkardığı NFT’ler Kullanıcılar Arasında Tartışmaya Sebep Oldu!

Stranger Things’in Netflix’te yeni sezonunun çıkmasından sonra NFT platformu Candy Digital, NFT ödüllü mini oyunu çıkardı. Çıkarılan mini oyun dizinin fanları arasında tartışmalara sebep oldu.

Candy Digital’in Netflix için hazırladığı “Stranger Things” mini oyununda oyuncular bulmacalar çözerek dizinin yıldızlarının NFT’lerini kazanabiliyor. Candy Digital’in Palm blok zinciri üzerinde ürettiği 11.111 eşsiz NFT, 5 dizi yıldızının posterlerini içeriyor.

728×90 muhabbit - Netflix'in "Stranger Things" Dizisi İçin Çıkardığı NFT'ler Kullanıcılar Arasında Tartışmaya Sebep Oldu!300x250 muhabbit - Netflix'in "Stranger Things" Dizisi İçin Çıkardığı NFT'ler Kullanıcılar Arasında Tartışmaya Sebep Oldu!

Geçtiğimiz hafta dizinin yayınlanmaya başlamasıyla mini oyun da piyasaya sürüldü ve 4.700 kişi ”Stranger Things” laboratuvarını içeren gizemli bir oyun oynayarak ücretsiz “11” NFT’sinin sahibi oldu. “11” Millie Bobbie Brown’ın canlandırdığı dizinin ana karakterinin ismi.

Bu hafta oyunun yeni turu başladı ve sitesinden oynanabiliyor. Bu haftaki mini oyunda oyuncuların Mike Wheeler, Jonathan Byers, Will Byers veya Argyle karakterleri NFT’lerinden birini kazanabilmek için “I am Hell’s Master” adlı bulmacaları çözmesi gerekiyor.

netflix nft - Netflix'in "Stranger Things" Dizisi İçin Çıkardığı NFT'ler Kullanıcılar Arasında Tartışmaya Sebep Oldu!

Dizinin fanları Stranger Things NFT’leri hakkında tartışıyor

NFT haberlerine dizinin fanlarının verdiği tepkiler farklı. Bazıları mini oyundan zevk aldığını ve NFT’ler hakkında mutlu olduğunu söylerken, bazı kullanıcılar ise dizinin NFT’leri çıkartılarak dizinin değerinin düşürüldüğüne inanıyor.

Dizinin fanlarının çoğu ise “Sizce biz NFT’lere önem mi veriyoruz” ve NFT’ler hakkında “Dolandırıcılık” şeklinde yorumlar yaptı. Fanlardan birinin yorumu ise şu şekilde:

“Stranger Things’i derinden seviyorum, ancak Netflix’in hayranları üzerinde bir NFT dolandırıcılığı yürütmenin iyi bir fikir olacağına karar vermesinden dolayı büyük hayal kırıklığına uğradım. Bu çöp oyunun yanına yaklaşmayacağım.”

Bir başka dizi fanı ise “Love, Death and Robots” dizisi NFT’lerine vurgu yaparak şu şekilde yorum yaptı:

“Bir kez daha Netflix’ten en sevdiğim şovların NFT’lerini yapmayı bırakmasını istiyorum. Bu acıyı daha fazla kaldıramam.”

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar