Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66938
-0.13%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3448.01
-1.20%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.95
1.53%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $591.6
-1.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

New York Belediye Başkanı, Kripto Paralar İle İlgili Açıklama Yaptı: “Ben, Teknolojisi İle İlgileniyorum”

Kripto paraları benimseyen nadir politikacılardan biri olarak göze çarpan Eric Adams, bu alana ilgisinin devam ettiğini belirtti.

Clock
Paylaş
New York Belediye Başkanı, Kripto Paralar İle İlgili Açıklama Yaptı: “Ben, Teknolojisi İle İlgileniyorum”

New York Belediye Başkanı Eric Adams, kısa süre önce yaptığı açıklamada, kripto paralar ile ilgili bazı açıklamalara yer verdi. Kripto paraları benimseyen nadir politikacılardan biri olarak göze çarpan Adams, Manhattan Aile Adalet Merkezinde düzenlenen etkinlikte katılımcıların sorularını yanıtladı.

728×90 muhabbit - New York Belediye Başkanı, Kripto Paralar İle İlgili Açıklama Yaptı: "Ben, Teknolojisi İle İlgileniyorum"300x250 muhabbit - New York Belediye Başkanı, Kripto Paralar İle İlgili Açıklama Yaptı: "Ben, Teknolojisi İle İlgileniyorum"

Kripto para borsası FTX’in çöküşünün, sektörü ve kripto paraları nasıl etkilediği ile ilgili sorulara cevap veren Adams, genel görüşü hakkında açıklamalarda bulundu. Bilindiği üzere Adams, New York Belediye Başkanı olmadan önce ilk üç maaşını Bitcoin ile alacağını açıklamıştı.

Bu alana ilgisi ile bilinen belediye başkanına, Bitcoin’i desteklemekten pişmanlık duyup duymadığı ve şehrin kripto para endüstrisini desteklemeye devam edip etmeyeceği sorulduğunda, başkan şu yanıtı verdi:

“Öncelikle kripto paraların teknolojisine inandığımı belirtmek istiyorum. Bu alana taşınmamız gerekiyor. Beğensek de beğenmesek de bu alan tüm hızıyla geliyor. İnsanların, kripto para piyasasında para kaybettiğini duyduğumda, borsada ne kadar para kaybettiğim aklıma geliyor. Çünkü emeklilik yatırımlarımdan bazılarını kaybetmiş biriyim.”

Borsalarda İnişler Çıkışlar Hep Olacak

Kripto paralar ve benzer endüstrilerin tümünde inişler ve çıkışlar olduğunu belirten Adams, borsalarda yapılan dolandırıcılık faaliyetleri ve bu tür endüstrileri sömürecek insanların her zaman olacağını söyledi. Başkan ayrıca şu ifadelere yer verdi:

“Yeni pazarlara, yeni para birimlerine inanıyorum ve gençlerimi bunları öğrenmeleri için teşvik ediyorum. New York Nets’in sahipleriyle ortaklaşa bir kripto para zirvesi yaptık ve burada gençleri bu endüstriler hakkında bilgi edinmeleri için bir araya getirdik. Bu endüstriler düşük noktalara geldikleri için ortadan kalkmayacaklar. Kripto paralar, kucaklamamız gereken bir sektör. Bu nedenle ben blockchain ve diğer teknolojilere daha fazla eğilmek istiyorum.”

kripto paralar 1200x600 - New York Belediye Başkanı, Kripto Paralar İle İlgili Açıklama Yaptı: "Ben, Teknolojisi İle İlgileniyorum"

Benzer açıklamaları sık sık yapan Adams, New York’un, kripto paralar ve diğer finansal yeniliklerin merkezi olmasını istediğini belirtiyor.

“Bu tür yeniliklerin ön saflarında yer almak, istihdam yaratmamıza, ekonomimizi geliştirmemize ve dünyanın her yerinden yetenekler için bir mıknatıs olmaya devam etmemize yardımcı olacak.”

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar