Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68429.8
-1.05%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3907.6
3.64%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.77
-2.54%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $603
0.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

NFT Oyunlarında Kutu Satışı Çılgınlığı Devam Ediyor!

Genesis Gizemli Kutularının ikinci tur özel satışı, 8 Aralık tarihinde başlıyor.

Clock
Paylaş
NFT Oyunlarında Kutu Satışı Çılgınlığı Devam Ediyor!

Blockchain oyunu temelli bir platform olarak tanımlanabilecek olan StarSharks, yeni bir duyuru gerçekleştirdi.

Timi Studio tarafından oluşturulan ve 3 ay gibi kısa bir süre içinde 1 milyon günlük aktif kullanıcı sayısını geçen StarSharks, aldığı yatırımlar ile birlikte ekibini genişletmeyi planlıyor.

728×90 muhabbit - NFT Oyunlarında Kutu Satışı Çılgınlığı Devam Ediyor!300x250 muhabbit - NFT Oyunlarında Kutu Satışı Çılgınlığı Devam Ediyor!

Platform tarafından yapılan açıklamada, 8 Aralık 2021 tarihinde gerçekleşecek olan “Genesis Gizemli Kutuları“nın ikinci turunda, Whitelist kullanıcıları için özel satış yapılacağı duyuruldu. Toplamda 1.000 kullanıcı için 3.000 adet olarak hazırlanan ve her Whitelist kullanıcısının, paket başı 50 BUSD fiyatla üç adet genesis kutusu satın alabileceği satış başlıyor. 8 Ocak 2022 tarihine kadar belirtilen ödemeyi gerçekleştiren kullanıcılar köpekbalığı NFT’lerini alabilecekler.

Whitelist sonuçlarına burada bulunan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

8 Aralıkta yapılacak Genesis Gizemli Kutu satışlarının ikinci adımında ise, dileyen kullanıcılar genel satışa katılabilecek. Ancak öncelikle halka açık satıştan faydalanmak için Whitelist’e ayrılmış 2.174 adet kotanın içerisinde yer almanız gerekiyor. Kullanıcılar, platforma cüzdan bağlantısı yaptıktan sonra gireceği hızlı bir testin ardından Whitelist’e katılma şansını elde edebilecek.

Yapılan açıklamada, toplamda 6.520 adet kutunun satışa sunulacağı ve her kullanıcının en fazla üç kutu satın alabileceği belirtiliyor. Ayrıca satış bitiminde 2.174 kullanıcıya hediye olarak beş NFT daha verilecek.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Oyuncuların, NFT formatındaki Pet Sharks’lara sahip olabileceği platformda, aynı zamanda NFT alım-satım işlemleri de gerçekleştirilebiliyor. Bu noktada önemli bir NFT ekonomisi ortaya koymayı planlayan ekip, yönetişim tokenı ile de yüzde 80’e kadar oyun gelirlerini paylaşmayı planlıyor.

Satış ile ilgili tüm detaylar için burada bulunan makaleyi inceleyebilirsiniz.

Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Twitter: https://twitter.com/StarSharks_SSS

Medium: https://medium.com/@StarSharks

Discord: https://discord.gg/starsharks-sss

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar